79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Analiza FTSE100 – zgodnie z kanałem

Kwiecień 05, 2019 10:01

112909

Indeks FTSE100, mimo ryzyka związanego z nierozstrzygniętą sprawą Brexitu, porusza się zgodnie z innymi głównymi indeksami akcji na świecie. Przodują średnie rynkowe z USA, a europejskie pozostają nieco z tyłu. Podobnie indeks londyński. Niemniej, biorąc pod uwagę zamieszanie polityczne, wciąż można uznać zachowanie wycen akcji w Londynie za mocne.

20190405 FTSE100 H4

Źródło: Admiral Markets MT5

Indeks FTSE100 w ostatnich dniach przyspieszył wzrost swojej wartości. Pojawiło się nowe maksimum zwyżki, jaką obserwujemy od początku roku. Ten wzrost dość dobrze wpisuje się w szablon kanału. Przed paroma dniami doszło do odbicia od dolnego ograniczenia tego kanału. Trzeba więc założyć, że tempo zwyżki zostanie podtrzymane, co sugerowałoby realność osiągnięcia okolicy 7770 pkt.

Naturalnie nie można mówić o tym, jako o czymś pewnym. Scenariusz wzrostowy ma poziom weryfikacji. Jest nim ostatni lokalny dołek (7150). Skoro bowiem doszło do odbicia od linii wzrostowej, to teraz przełamanie tego dołka byłoby jednocześnie sygnałem zakończenia kreślenia kanału i koncepcja dojścia do jego górnego ograniczenia przestałaby mieć sens.

Kamil Jaros

Główny Analityk


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.