76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Analiza DAX30 – próba powrotu nad linię trendu

Czerwiec 06, 2019 11:56

Po wcześniejszej mocnej przecenie w tym tygodniu na DAX30 obserwujemy próbę przejęcia inicjatywy przez popyt. Niewiele brakuje, a ponownie kupujący będą w stanie do siebie przekonać, ale jeszcze definitywnych sygnałów końca fazy słabości nie zaobserwowaliśmy.

20190606 DAX30 H4

Źródło: Admiral Markets MT5, DAX30, wykres H4, od 18 września 2018 do 6 czerwca 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

Spadki z poprzedniego tygodnia doprowadziły do zejścia poniżej linii trendu wzrostowego. Można to było uznać za sygnał słabości popytu, ale tylko wstępny. Potwierdzeniem byłoby pokonanie dołka, na którym ta linia się opiera, a do tego daleko. Teraz ponownie cena znalazła się nad poziomem linii. Trwa więc próba zniwelowania kiepskiego wrażenia.

Przebieg ceny od szczytu zawiera się w kanale. Rynek zatrzymał się dokładnie na poziomie dolnego ograniczenia, które jest równoległą linią do innej, opartej o szczyty. Wyjście nad poziom 11800 pkt. jest mocnym punktem dla byków, ale to jeszcze nie rozstrzyga sprawy. Obóz niedźwiedzi ma kilka atutów. Zobaczymy, jak popyt sobie poradzi w chwili testu tego poziomu już jako wsparcia, a do takiego testu powinno wkrótce dojść.

Kamil Jaros

Główny Analityk

Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne lub rekomendacje inwestycyjne lub ofertę lub zachętę do zawierania transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że analizy instrumentów finansowych, które odnoszą się do wyników osiągniętych w przeszłości, mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, powinieneś zasięgnąć porady niezależnego doradcy finansowego, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.