79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Analiza DAX30 – zbudowane wsparcie

Marzec 12, 2019 10:04


232

Indeks DAX30 odbił się od poziomu 11400 pkt. Samo w sobie nie byłoby to wielkim wydarzeniem, ale w tym wypadku liczy się kontekst wcześniejszych zmian. Okolica 11400 pkt. zatrzymywała wykres już kilkukrotnie, a więc zostało zbudowane wsparcie, którego pokonanie będzie miało znaczenie techniczne.


20190312 DAX30 H1

Źródło: Admiral Markets MT5

Odbicie jest dynamiczne, ale jeszcze nie pozwala na budowanie poważniejszych oczekiwań. Przeszkodą jest fakt równie szybkiego wcześniejszego spadku. Tu poziomem odniesienia jest okolica 11650 pkt. Jej pokonanie będzie sygnałem powrotu do gry popytu, a więc i wzrost prawdopodobieństwa na wyjście ponad lokalny szczyt na 11700 pkt.

Uformowanie istotnego wsparcia ma znaczenie szczególnie w momencie jego pokonania. Gdyby indeks giełdy niemieckiej zszedł w najbliższym czasie poniżej poziomu 11400 pkt. można byłoby to uznać za istotny sygnał techniczny. W konsekwencji można byłoby oczekiwać ruchu przynajmniej do kolejnego lokalnego dołka na 11000 pkt.

Dział Analiz Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.