Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Analiza CHF/JPY – wykres na wsparciu

Lipiec 02, 2019 15:05

Od maja para CHF/JPY kreśli korektę wcześniejszego ruchu spadkowego. Na razie zakładamy, że jest to tylko korekta, ale równie dobrze zwyżka może się rozwinąć. Na tyle, by doszło do ataku strefy oporu znajdującej się w okolicy 111,90-112,70.

20190702 CHFJPYH4

Źródło: Admiral Markets MT5, CHF/JPY wykres H4, od 28 listopada 2018 do 2 lipca 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

W ramach wspomnianej fazy korekcyjnego wzrostu para napotykała podaż w okolicy 109,50. Dwukrotnie się od tej bariery wykres odbił. Za każdym razem jednak cofnięcie było słabsze od poprzednich ruchów spadkowych, co było wskazówką sugerującą możliwość pokonania oporu. Doszło do tego w II połowie czerwca. Aktualnie mamy test wspomnianej okolicy już jako poziomu wsparcia.

Gdyby to wsparcie, w połączeniu z rosnącą linią trendu opartą o trzy ostatnie ważne dołki, zdołało zatrzymać ruch spadkowy, można byłoby oczekiwać zmiany w kierunku strefy 111,90-112,70. Na razie nie ma poważnych podstaw, by zakładać, że opór ten będzie pokonany, ale już sama możliwość osiągnięcia tych okolic otwiera potencjał do zagrania na tym rynku. Warunkiem jest utrzymanie wsparć oraz pojawienie się sygnałów powrotu popytu na rynek.

Kamil Jaros

Główny Analityk

Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne lub rekomendacje inwestycyjne lub ofertę lub zachętę do zawierania transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że analizy instrumentów finansowych, które odnoszą się do wyników osiągniętych w przeszłości, mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, powinieneś zasięgnąć porady niezależnego doradcy finansowego, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.