76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Analiza CAD/JPY – wsparcie blisko

Czerwiec 14, 2019 13:56

Na parze CAD/JPY utrzymywany jest trend spadkowy. Ostatnio doszło jednak do próby zmiany tego stanu. Na razie bez rezultatu, ale próba jeszcze się nie zakończyła. Kurs zbliża się do poziomu wsparcia, gdzie może zostać wznowiona.

20190614 CADJPYH1

Źródło: Admiral Markets MT5, CAD/JPY, wykres H1, od 23 kwietnia 2019 do 14 czerwca 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

Zwyżka zatrzymała się na linii opartej o dwa poprzednie szczyty, a więc można uznać, że popyt nie zdołał osiągnąć sukcesu. Od dołu wykres jest jeszcze jednak broniony przez poziom wsparcia w okolicy 80,90. Istnieje, przynajmniej teoretycznie, szansa na to, że wsparcie to zatrzyma aktualne osłabienie. Odbicie mogłoby skutkować ponowieniem próby zmierzenia się z linią spadkową.

Gdyby do tego doszło można byłoby oczekiwać ataku na poziom szczytu na 82,60. Dopiero tam bowiem mamy silny opór, którego pokonanie byłoby sygnałem końca spadków. Przypomnę, że samo wyjście nad linię może być traktowane jako sygnał wstępny. Na razie jednak obserwujmy zachowanie ceny w okolicy wsparcia i ewentualnie reagujmy, gdyby to wsparcie skutecznie się broniło. Zejście pod poziom 80,50 raczej potwierdziłoby dominację podaży.

Kamil Jaros

Główny Analityk

Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne lub rekomendacje inwestycyjne lub ofertę lub zachętę do zawierania transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że analizy instrumentów finansowych, które odnoszą się do wyników osiągniętych w przeszłości, mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, powinieneś zasięgnąć porady niezależnego doradcy finansowego, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.