Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Analiza CAD/CHF – powrót do konsolidacji

Marzec 13, 2019 13:55

lVNa0wm

Podczas niemal całego lutego para AD/CHF znajdowała się w konsolidacji. Od góry była ona ograniczona poziomem 0,7620, a lokalne dołki znajdowały się w okolicy 0,7550. Z początkiem marca doszło do poważniejszego spadku. Na tyle, że wsparcie zostało pokonane. Co ciekawe, ruch w dół zatrzymał się w okolicy 0,7480.

20190313 CADCHFH1

Źródło: Admiral Markets MT5

Zatrzymanie przeceny akurat na tym poziomie sprawia, że ruch spadkowy po wybiciu miał wielkość w przybliżeniu równą wysokości wcześniejszej konsolidacji. Teoretycznie zatem minimum potencjału po wybiciu zostało wypełnione. Czy nie ma szansy na większy spadek? Możliwe, że wkrótce otrzymamy odpowiedź na to pytanie.

Aktualnie bowiem para powróciła do okolicy dolnego ograniczenia konsolidacji z lutego. Wyjście nad poziom 0,7550 oznaczałoby, że ponownie popyt próbowałby atakować wcześniejsze szczyty. Jednak wcale nie musi do tego dojść, gdyż ta ostatnia zwyżka może być równie dobrze jedynie ruchem powrotnym. Na razie popyt ma więcej argumentów za pokonaniem tego oporu. Sugerują to kolejne wyżej położone dołki. Ta sekwencja nie została jeszcze zakończona. Gdyby została załamana, można byłoby na poważnie myśleć o odbiciu od oporu.


Kamil Jaros

Główny Analityk


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.