76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

KryptoMetr

Nasz KryptoMetr pozwala na porównanie Bitcoina z innymi kryptowalutami i tokenami. KryptoMetr może być użytecznym narzędziem przy analizie instrumentów bazowych naszych CFD na kryptowaluty, w celu znalezienia najbardziej przecenionych i najbardziej przewartościowanych kryptowalut.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM KRYPTOMETRZE

Czym jest i jak działa KryptoMetr

Nasz KryptoMetr pozwoli Ci na szybką i efektywną analizę cen Kryptowalut. Pomoże Ci (miejmy nadzieję) pogłębić wiedzę na temat generalnej wyceny kryptowalut. KryptoMetr pozwala na porównanie cen kryptowalut w relacji do Bitcoina, z pomocą Ceny Korygowanej Podażą (CKP) i Ceny Korygowanej Wolumenem (CKW).

CKP wskazuje, jak cena kryptowaluty X kształtowałaby się mając taki sam obieg podaży jak Bitcoin.
CKW wskazuje, jak cena kryptowaluty X kształtowałaby się mając taki sam wolumen obrotów jak Bitcoin.

Głównym miernikiem napompowania bańki danej waluty jest stosunek CKP / CKW - im wyższą wartość przyjmuje ten parametr, tym bardziej przewartościowana jest dana waluta względem Bitcoina.

Wiersze w tabeli oznaczone są kolorami według następującego schematu:

Czerwony = CKP / CKW > 100%
Zielony = CKP / CKW < 100%

Zapewniamy także dodatkowe wskaźniki, takie jak Płynność 24-godzinna - która pokazuje stosunek kapitalizacji rynkowej kryptowaluty do jej dziennego wolumenu obrotu.

Aby bazować w mniejszym stopniu na Bitcoin, możesz dostosować cenę Bitcoin używając suwaka na górze strony.

Czy to już bańka spekulacyjna na kryptowalutach?

Podczas przeprowadzania analizy rynku kryptowalut widać wyraźnie, że niektóre z uznanych projektów, takich jak Bitcoin i Ethereum - które rzeczywiście wyznaczają standard potencjalnej rentowności - mogą często wydawać się zbyt drogie. Istnieją również tysiące tańszych kryptowalut i tokenów o bardziej atrakcyjnych cenach.

Na rynku kryptowalutowym jest wiele osób początkujących, przy czym zdecydowana większość traderów po raz pierwszy weszła na te rynki w 2017 roku. Niedoświadczonym inwestorom łatwo jest wpaść w pułapkę cenową i kupić kryptowalutę, która wygląda na tanią, całkowicie pomijając podstawowe miary ekonomiczne, takie jak podaż monet.

To powoduje, że rynki kryptowalut są drastycznie przewartościowane, a kapitalizacje zarówno kryptowalut, tokenów, a nawet monet memów sięgają miliardów dolarów!

Celem naszego narzędzia KryptoMetr jest podkreślenie faktu, że istnieją krypto monety, w tym te z pierwszej 10, które są przewartościowane w stosunku do Bitcoina o tak dużą skalę, że mogą przyćmić spekulacyjną stronę samego Bitcoina.

Czy jesteśmy świadkami bańki na kryptowalutach? Tylko czas pokaże. Nasz KryptoMetr w prosty sposób uwydatnia kryptowaluty, które są prawdopodobnie mocniej przewartościowane niż inne.

Dodatkowo nasz KryptoMetr może zostać użyty do analizy ceny Bitcoina w stosunku do innych kryptowalut, jak również do wyszukiwania kryptowalut potencjalnie przecenionych w stosunku do Bitcoin.

NASZA OFERTA CFD NA KRYPTOWALUTY

Oferujemy CFD na Kryptowaluty na jednych z najbardziej popularnych platformach transakcyjnych - MetaTrader 4 i MetaTrader 5. Możesz handlować CFD na Kryptowaluty z dźwignią finansową do 1:5, z dostępną krótką sprzedażą dla naszej całej oferty produktów! Dodatkowo większość bazowych kryptowalut dla oferowanych CFD jest często "zielona" – lub przynajmniej w pobliżu "zieleni" – w naszych KryptoMetrze!

Prosimy mieć na uwadze, że dane dla kryptowalut CFD, takich jak BTCEUR, ETHEUR i innych, pochodzą z określonych giełd kryptowalut, co oznacza, że głębokość rynku jest ograniczona do dostępnej w arkuszach zleceń tych giełd. Giełdy te nie są regulowane i nie dostarczają ochrony zapewnianej przez regulacje finansowe. Rynki te są niedojrzałe, bardzo zmienne w każdym czasie i ograniczone pod względem płynności. Silniki cenowe giełd kryptowalut mogą mieć opóźnienia i przerwy, które mogą wynikać z licznych potencjalnych problemów. Każda osoba, która chce handlować lub inwestować w kryptowaluty CFD powinna posiadać szczegółową i aktualną wiedzę na temat powiązanych technologii blockchain. Handel i inwestowanie w kryptowaluty CFD niesie za sobą WYSOKIE RYZYKO utraty środków ze względu na zmienność rynkową, kwestie związane z egzekucją zleceń i zdarzeniami powodującymi zakłócenia w branży, takimi jak hard forks, zakazy regulatorów, działania hakerów, kartele "górników" kopiących kryptowaluty oraz inne złośliwe podmioty w ramach ekosystemu kryptowalut.