Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

KryptoMetr

Nasz KryptoMetr pozwala na porównanie Bitcoina z innymi kryptowalutami i tokenami. KryptoMetr może być użytecznym narzędziem przy analizie instrumentów bazowych naszych CFD na kryptowaluty, w celu znalezienia najbardziej przecenionych i najbardziej przewartościowanych kryptowalut.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM KRYPTOMETRZE

Czym jest i jak działa KryptoMetr

Nasz KryptoMetr pozwoli Ci na szybką i efektywną analizę cen Kryptowalut. Pomoże Ci (miejmy nadzieję) pogłębić wiedzę na temat generalnej wyceny kryptowalut. KryptoMetr pozwala na porównanie cen kryptowalut w relacji do Bitcoina, z pomocą Ceny Korygowanej Podażą (CKP) i Ceny Korygowanej Wolumenem (CKW).

CKP wskazuje, jak cena kryptowaluty X kształtowałaby się mając taki sam obieg podaży jak Bitcoin.
CKW wskazuje, jak cena kryptowaluty X kształtowałaby się mając taki sam wolumen obrotów jak Bitcoin.

Głównym miernikiem napompowania bańki danej waluty jest stosunek CKP / CKW - im wyższą wartość przyjmuje ten parametr, tym bardziej przewartościowana jest dana waluta względem Bitcoina.

Wiersze w tabeli oznaczone są kolorami według następującego schematu:

Czerwony = CKP / CKW > 100%
Zielony = CKP / CKW < 100%

Zapewniamy także dodatkowe wskaźniki, takie jak Płynność 24-godzinna - która pokazuje stosunek kapitalizacji rynkowej kryptowaluty do jej dziennego wolumenu obrotu.

Aby bazować w mniejszym stopniu na Bitcoin, możesz dostosować cenę Bitcoin używając suwaka na górze strony.

Czy to już bańka spekulacyjna na kryptowalutach?

Podczas przeprowadzania analizy rynku kryptowalut widać wyraźnie, że niektóre z uznanych projektów, takich jak Bitcoin i Ethereum - które rzeczywiście wyznaczają standard potencjalnej rentowności - mogą często wydawać się zbyt drogie. Istnieją również tysiące tańszych kryptowalut i tokenów o bardziej atrakcyjnych cenach.

Na rynku kryptowalutowym jest wiele osób początkujących, przy czym zdecydowana większość traderów po raz pierwszy weszła na te rynki w 2017 roku. Niedoświadczonym inwestorom łatwo jest wpaść w pułapkę cenową i kupić kryptowalutę, która wygląda na tanią, całkowicie pomijając podstawowe miary ekonomiczne, takie jak podaż monet.

To powoduje, że rynki kryptowalut są drastycznie przewartościowane, a kapitalizacje zarówno kryptowalut, tokenów, a nawet monet memów sięgają miliardów dolarów!

Celem naszego narzędzia KryptoMetr jest podkreślenie faktu, że istnieją krypto monety, w tym te z pierwszej 10, które są przewartościowane w stosunku do Bitcoina o tak dużą skalę, że mogą przyćmić spekulacyjną stronę samego Bitcoina.

Czy jesteśmy świadkami bańki na kryptowalutach? Tylko czas pokaże. Nasz KryptoMetr w prosty sposób uwydatnia kryptowaluty, które są prawdopodobnie mocniej przewartościowane niż inne.

Dodatkowo nasz KryptoMetr może zostać użyty do analizy ceny Bitcoina w stosunku do innych kryptowalut, jak również do wyszukiwania kryptowalut potencjalnie przecenionych w stosunku do Bitcoin.

NASZA OFERTA CFD NA KRYPTOWALUTY

Oferujemy CFD na Kryptowaluty na jednych z najbardziej popularnych platformach transakcyjnych - MetaTrader 4 i MetaTrader 5. Możesz handlować CFD na Kryptowaluty z dźwignią finansową do 1:5, z dostępną krótką sprzedażą dla naszej całej oferty produktów! Dodatkowo większość bazowych kryptowalut dla oferowanych CFD jest często "zielona" – lub przynajmniej w pobliżu "zieleni" – w naszych KryptoMetrze!

Prosimy mieć na uwadze, że dane dla kryptowalut CFD, takich jak BTCEUR, ETHEUR i innych, pochodzą z określonych giełd kryptowalut, co oznacza, że głębokość rynku jest ograniczona do dostępnej w arkuszach zleceń tych giełd. Giełdy te nie są regulowane i nie dostarczają ochrony zapewnianej przez regulacje finansowe. Rynki te są niedojrzałe, bardzo zmienne w każdym czasie i ograniczone pod względem płynności. Silniki cenowe giełd kryptowalut mogą mieć opóźnienia i przerwy, które mogą wynikać z licznych potencjalnych problemów. Każda osoba, która chce handlować lub inwestować w kryptowaluty CFD powinna posiadać szczegółową i aktualną wiedzę na temat powiązanych technologii blockchain. Handel i inwestowanie w kryptowaluty CFD niesie za sobą WYSOKIE RYZYKO utraty środków ze względu na zmienność rynkową, kwestie związane z egzekucją zleceń i zdarzeniami powodującymi zakłócenia w branży, takimi jak hard forks, zakazy regulatorów, działania hakerów, kartele "górników" kopiących kryptowaluty oraz inne złośliwe podmioty w ramach ekosystemu kryptowalut.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.