Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Nasze wartości

  • Nasza misja. Wierzymy, iż każdy człowiek sam pracuje na swój sukces. Naszym celem jest zapewnienie rozwiązań oraz wiedzy, które umożliwią realizację Twoich celów inwestycyjnych.
  • Uczciwe zasady handlu. Doskonale rozumiemy, iż naszym obowiązkiem jest prowadzenia biznesu w sposób etyczny i przejrzysty. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie zdobyć Twoje zaufanie na rynku usług finansowych.
  • Rynek Globalny. Naszą wizją jest rynek globalny, na którym możesz handlować na każdym rynku niezależnie od miejsca w którym się obecnie znajdujesz. Zachęcamy Cię, abyś stał się częścią szybko rosnącej społeczności inwestorów rynków finansowych.
  • Keep it simple. Wyjaśnimy Ci wszystko co robimy w sposób jasny i bezpośredni, w zrozumiałym języku, bez finansowego żargonu. I przedstawimy technologie, które wykorzystujemy.
  • Etyczny wybór Klienta. W pełni przestrzegamy test odpowiedniości FCA, a nawet odrzucamy potencjalnych klientów jeśli uważamy, że nasze usługi nie są dla nich wskazane.
  • Ochrona aktywów. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby chronić Twoje aktywa i kapitał. Jeśli nasi Klienci się nie odnoszą sukcesu, my również.
  • Najwyższe standardy. Pracujemy na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie bezpiecznych i korzystnych warunków handlu na globalnym rynkach.
  • Rozwój przede wszystkim. Wierzymy w innowacje. Nasze działy R&D i IT nieustannie szukają sposobów na ulepszenie oprogramowania i usług, które oferujemy.