76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Nasze wartości

  • Nasza misja. Wierzymy, iż każdy człowiek sam pracuje na swój sukces. Naszym celem jest zapewnienie rozwiązań oraz wiedzy, które umożliwią realizację Twoich celów inwestycyjnych.
  • Uczciwe zasady handlu. Doskonale rozumiemy, iż naszym obowiązkiem jest prowadzenia biznesu w sposób etyczny i przejrzysty. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie zdobyć Twoje zaufanie na rynku usług finansowych.
  • Rynek Globalny. Naszą wizją jest rynek globalny, na którym możesz handlować na każdym rynku niezależnie od miejsca w którym się obecnie znajdujesz. Zachęcamy Cię, abyś stał się częścią szybko rosnącej społeczności inwestorów rynków finansowych.
  • Keep it simple. Wyjaśnimy Ci wszystko co robimy w sposób jasny i bezpośredni, w zrozumiałym języku, bez finansowego żargonu. I przedstawimy technologie, które wykorzystujemy.
  • Etyczny wybór Klienta. W pełni przestrzegamy test odpowiedniości FCA, a nawet odrzucamy potencjalnych klientów jeśli uważamy, że nasze usługi nie są dla nich wskazane.
  • Ochrona aktywów. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby chronić Twoje aktywa i kapitał. Jeśli nasi Klienci się nie odnoszą sukcesu, my również.
  • Najwyższe standardy. Pracujemy na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie bezpiecznych i korzystnych warunków handlu na globalnym rynkach.
  • Rozwój przede wszystkim. Wierzymy w innowacje. Nasze działy R&D i IT nieustannie szukają sposobów na ulepszenie oprogramowania i usług, które oferujemy.