Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Nasze wartości

  • Nasza misja. Wierzymy, iż każdy człowiek sam pracuje na swój sukces. Naszym celem jest zapewnienie rozwiązań oraz wiedzy, które umożliwią realizację Twoich celów inwestycyjnych.
  • Uczciwe zasady handlu. Doskonale rozumiemy, iż naszym obowiązkiem jest prowadzenia biznesu w sposób etyczny i przejrzysty. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie zdobyć Twoje zaufanie na rynku usług finansowych.
  • Rynek Globalny. Naszą wizją jest rynek globalny, na którym możesz handlować na każdym rynku niezależnie od miejsca w którym się obecnie znajdujesz. Zachęcamy Cię, abyś stał się częścią szybko rosnącej społeczności inwestorów rynków finansowych.
  • Keep it simple. Wyjaśnimy Ci wszystko co robimy w sposób jasny i bezpośredni, w zrozumiałym języku, bez finansowego żargonu. I przedstawimy technologie, które wykorzystujemy.
  • Etyczny wybór Klienta. W pełni przestrzegamy test odpowiedniości FCA, a nawet odrzucamy potencjalnych klientów jeśli uważamy, że nasze usługi nie są dla nich wskazane.
  • Ochrona aktywów. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby chronić Twoje aktywa i kapitał. Jeśli nasi Klienci się nie odnoszą sukcesu, my również.
  • Najwyższe standardy. Pracujemy na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie bezpiecznych i korzystnych warunków handlu na globalnym rynkach.
  • Rozwój przede wszystkim. Wierzymy w innowacje. Nasze działy R&D i IT nieustannie szukają sposobów na ulepszenie oprogramowania i usług, które oferujemy.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.