W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Guarantee Fund
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

White Label

Program White Label (WL) jest rozwiązaniem dedykowanym instytucjom finansowym, takim jak banki, firmy inwestycyjne i innym organizacjom posiadającym własne bazy klientów, które chciałyby rozwinąć swoje portfolio instrumentów finansowych. Należy pamiętać, że partnerstwo White Label oferowane jest tylko przez Admiral Markets AS.

Oferujemy:

 • Zaawansowane narzędzia do monitorowania dealing desku i back-office
 • Zaawansowane narzędzia analityczne do optymalizacji Twojej aktywności
 • Szeroka gama produktów i usług

Oto jak to działa:

 1. Zarejestruj swoje partnerstwo WL z Admiral Markets i wpisz wymagane dane oraz dołącz dokumenty w procesie zakładania konta.
 2. Dostosuj platformę transakcyjną MetaTrader Admiral Markets to swoich preferencji i marki.
 3. Zdywersyfikuj swoje portfolio produktów poprzez wprowadzenie nowego i przełomowego produktu dla klientów.
 4. Rozpocznij swoje nowe przedsięwzięcie z naszym wsparciem.

Korzyści z wstąpienia do Programu White Label z Admiral Markets:

 • Partnerstwo White Label z Admiral Markets AS wprowadza efektywny kosztowo model biznesowy z podziałem przychodów. Przychody, które uzyskasz, całkowicie zależą od polityki cenowej, którą ustalisz dla swoich klientów.
 • Platformy transakcyjne MetaTrader 4 i MetaTrader 5 Admiral Markets przeszły wiele rygorystycznych testów i stały się standardem pod względem stabilności, który pozwala naszym Partnerom White Label na rozwijanie swojej bazy klientowskiej z nowoczesnym produktem.
 • Platformy transkacyjne MetaTrader 4 i MetaTrader 5 Admiral Markets to tylko czubek góry lodowej. Nasze rozwiązanie White Label przeznaczone jest dla profesjonalnych firm inwestycyjnych i banków, które realistycznie podchodzą do monitorowania i kontrolowania wszystkich operacji handlowych. Oferta White Label obejmuje oddzielne platformy monitorowania dla dealerów, pracowników biurowych, a nawet sprzedawców, z różnymi funkcjonalnościami - począwszy od monitorowania salda konta w czasie rzeczywistym, otwartych pozycji i poziomów ryzyka do pojedynczych lub złożonych zleceń, tworzenia nowego konta, kredytowania/debetowania sald i wszystkich rodzajów operacji back-office.
 • Zwracamy szczególną uwagę na specyfikę biznesową każdego Partnera White Label i współpracujemy, aby usprawnić Twoje operacje handlowe.
 • Rozumiemy, że tworzenie skutecznego i trwałego partnerstwa White Label to o wiele więcej niż tylko dostarczanie rozwiązania technologicznego. Chodzi o budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu.

I jest tego o wiele więcej:

 • Partnerstwo White Label z Admiral Markets umożliwia firmom inwestycyjnym i bankom zaspokojenie popytu klientów na narzędzia tradingowe do handlu online. Nasze rozwiązania pozwalają wykorzystywać i rozwijać istniejące już relacje z klientami i wydobyć z nich większe zyski przy jednoczesnym usprawnieniu wewnętrznej działalności handlowej i uzyskaniu jak najwyższej skuteczności.
 • W pełni zintegrowany system CRM do monitorowania każdego kontaktu z klientem, w tym sprzedaży, wsparcia i cyklów marketingowych.
 • Nasze rozwiązanie White Label jest w pełni kompatybilne i może być połączone ze wszystkimi istniejącymi rozwiązaniami w systemie bankowym.
 • Program White Label jest niezwykle elastyczny i będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Operacjami back-office może zająć się Admiral Markets, lub mogą być zarządzane przez Partnera WL a następnie potwierdzane przez nasz back-office.
 • Nasze rozwiązanie White Label zawiera mobilną aplikację WAP, która może być używana praktycznie na każdym telefonie komórkowym. Reprezentowane są wszystkie główne funkcje handlowe, dzięki czemu Twoi klienci mogą monitorować swoje rachunki, otwarte pozycje a nawet handlować podczas podróży bez konieczności połączenia z internetem.

Ogólne Wymagania dotyczące przystąpienia do Programu White Label

Partnerstwo White Label to doskonałe rozwiązanie, które pozwala rozwinąć Twoje portfolio produktów finansowych, ale wymaga poświęcenia czasu i wysiłku technologicznego. Stąd, Partnerstwo Wl może być nieodpowiednie dla wielu potencjalnych Partnerów.

Jako Partner White Label, pamiętaj, że będą konieczne znaczące inwestycje we własny zespół obsługi klienta i back-office w celu zapewnienia pełnego zakresu usług wymagającym klientom firmy. Klienci będą oczekiwać wsparcia dotyczącego szeregu kwestii, począwszy od zapytań związanych z ich rachunkami po zasad handlu i obsługi platform transakcyjnych.

W rezultacie, powinieneś rozważyć tego rodzaju partnerstwo, jeśli zobowiązujesz się do osiągnięcia wysokiego poziomu przychodów dla obu stron. Możemy wymagać zobowiązania do zapewnienia określonego wolumenu transakcji przed wyrażeniem zgody na kontynuację zakładania konta.


Jak zarejestrować Partnerstwo White Label?

Aby przystąpić do Partnerstwa White Label i złożyć wniosek, prosimy o kontakt z Admiral Markets AS za pośrednictwem poczty elektronicznej:info@admiralmarkets.pl


Konfigurowanie Twojej Platformy Transakcyjnej

Przez wiele lat i zdobywaniu doświadczenia w tworzeniu rozwiązań dla partnerów biznesowych, zdobyliśmy odpowiednią wiedzę aby dostarczyć pełni profesjonalnej usługi White Label dla marek naszych partnerów.

Przez wiele lat i zdobywaniu doświadczenia w tworzeniu rozwiązań dla partnerów biznesowych, zdobyliśmy odpowiednią wiedzę aby dostarczyć pełni profesjonalnej usługi White Label dla marek naszych partnerów.

Nasz model White Label był sprawdzany i testowany przez lata, dając pewność innowacyjnych technologii oraz dodatkowo profesjonalną pomoc do szybkich i wydajnych dostaw.

Dostarczymy platformę demonstracyjną, aby dać Tobie wyobrażenie wyglądu platformy White Label. Zintegrujemy Twoje logo i firmowe kolory. Jeśli nie masz korporacyjnych wytycznych graficznych, nasz zespół grafików może zaprojektować oryginalny wygląd a nawet odpowiednie logo dla Ciebie.


Jakie są zarobki Partnera White Label?

Ze względu na Twoje głębokie zaangażowanie we wszystkie procesy i bezpośrednie zarządzanie klientami ten program pozwala nam wprowadzenie bardzo dochodowego modelu podziału zysków.

Nasze warunki handlowe są negocjowane z każdym klientem, aby sprostać ich szczególnym sytuacjom i wymaganiom.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.