Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona ICF
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Zmiana w Tabeli Opłat! Obniżenie Opłaty za Depozyt oraz Wprowadzenie Opłaty za Brak Aktywności

Sierpień 16, 2017 15:17

Zmiana w Tabeli Opłat

Szanowni Państwo,

Zapewne zauważyli Państwo, że od piątku, 4 sierpnia 2017, został obniżony koszt deponowania środków w Admiral Markets. Dziś ujawniamy szczegóły dotyczące obniżenia kosztów deponowania:

 • Opłata z tytułu deponowania środków za pomocą Skrill i NETELLER wynosi 0.9% deponowanych środków (wcześniej 1.5%);
 • Systemy TrustPay, Bank links Estonia, Łotwa i Litwa stały się bezpłatne.

Jak zawsze naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom jak najlepszych usług w jak najlepszej cenie. Cieszymy się, że udało nam się poprawić warunki dla naszych Klientów.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o metodach deponowania środków, z których możesz skorzystać, prosimy sprawdzić naszą stronę.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy poinformować, że rachunki rzeczywiste, które nie były aktywne przez ponad 2 lata, zostaną objęte opłatą za brak aktywności, która wejdzie w życie 01.09.2017. Pozostałych rachunków opłaty nie będą dotyczyły.

Myślisz o powrocie do tradingu?

Powrót do handlu

Zapraszamy wszystkich nieaktywnych traderów do powrotu do handlu:

 • Powrót do handlu w Admiral Markets wiąże się z nienaliczaniem opłaty za brak aktywności!
 • Jeśli posiadacz nieaktywnego rachunku ponownie aktywuje ten rachunek poprzez powrót do handlu, opłata za brak aktywności za trzy ostatnie miesiące, gdzie stosowana była ta opłata, zostanie zwrócona na rachunek.

Co ważne, saldo każdego nieaktywnego rachunku nie spadnie poniżej zera. Jeśli jednak dodatnie saldo jest niższe niż miesięczna opłata za brak aktywności, pobierzemy opłatę w wysokości pełnej kwoty środków zgromadzonych na rachunku transakcyjnym (rachunkach).

W związku z opłatą za brak aktywności, wprowadzone zostały zmiany w Ogólnych Warunkach Umowy, które będą obowiązywać od 01.09.2017. Prosimy zapoznać się z nowymi warunkami.

Warunki dla opłaty za brak aktywności:

 • Od 01.09.2017, jeśli na dowolnym rachunku (rachunkach) nie prowadzono żadnej aktywności tradingowej przez okres 24 miesięcy – liczonych od dnia ostatniej transakcji, zostanie naliczona opłata za brak aktywności, która wynosi 10.00 € miesięcznie (lub ekwiwalent).
 • Opłata zostanie potrącona co miesiąc z dodatniego salda nieaktywnego rachunku (rachunków). Należy pamiętać, że opłata (opłaty) będzie mieć zastosowanie do każdego osobnego, nieaktywnego rachunku transakcyjnego. Tak więc opłata będzie mieć zastosowanie do rachunku, a nie do Klienta.

Przed rozpoczęciem pobierania opłaty (opłat) z salda (sald) nieaktywnego rachunku (rachunków), podejmiemy odpowiednie starania, aby skontaktować się z posiadaczem rachunku (rachunków) w sprawie wszelkich środków zgromadzonych na rachunku transakcyjnym (rachunkach), w celu poinformowania posiadacza, że opłata (opłaty) zostanie naliczona. Prosimy mieć na uwadze, że obowiązkiem posiadacza rachunku jest upewnienie się, że dane kontaktowe, które udostępnił, są na bieżąco aktualizowane.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Aby ułatwić Państwu powrót do handlu, przygotowaliśmy szkolenia online, artykuły i poradniki oraz bieżące raporty, komentarze i analizy.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Admiral Markets

Najlepszy edukatorOstrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.