79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Zmiana procedury realizacji Stop Out na rachunkach Admiral.Classic od 30 marca 2015 r.

Marzec 25, 2015 09:25

Szanowni Klienci,

Do tej pory, zgodnie z naszymi warunkami handlowymi, w przypadku gdy rachunek Klienta osiągnął poziom Stop Out, mieliśmy swobodę jeśli chodzi o zamknięcie pojedynczej lub wszystkich pozycji po aktualnej cenie rynkowej.

Obecnie zawsze zamykamy wszystkie otwarte pozycje na rachunkach Admiral.Classic (1), kiedy Stop Out określony na poziomie 30% zostaje osiągnięty.

Począwszy od 30 marca 2015 będziemy podłączać rachunek typu Admiral.Classic do nowej wersji naszego serwera opartego na technologii STP, co pozwoli nam przyspieszyć realizację zleceń i poprawić jakość egzekucji.

W tym samym czasie, począwszy od wspomnianej daty, gdy na rachunku Admiral.Classic zostanie osiągnięty poziom Stop Out rozpocznie się automatycznie zamykanie pozycji, począwszy od pozycji generującej największą stratę (a nie wszystkich otwartych, jak miało to miejsce dotychczas).

Zmiana procedury realizacji Stop Out pozwoli Inwestorom na dalszy handel na pozostałych pozycjach.

Należy również pamiętać, że opisane powyżej procedury są już aktywne na pozostałych rodzajach rachunków.

Korzystając z okazji, Admiral Markets pragnie również przypomnieć o naszej nowej usłudze:

Darmowe powiadomienia SMS na telefon komórkowy o wpłatach, wypłatach, a także o możliwym osiągnięciu poziomu Margin Call / Stop Out.

Wystarczy zarejestrować usługę w Gabinecie Inwestora, a my będziemy przesyłać Tobie darmowe SMS. W Admiral Markets uważamy, że informacja w świecie handlu jest niezwykle cenna. Dlatego też udostępniamy usługę SMS, która pozwoli Ci być na bieżąco z tym co dzieje się na Twoim rachunku.

Z poważaniem

Zespół Admiral Markets

(1) Admiral.Classic oznacza również rachunki Admiral.Standard, które były dostępne przed październikiem 2014 roku w różnych spółkach Admiral Markets.

(2) Należy pamiętać, że w przypadku, gdy po zamknięciu pozycji generującej największą stratę, rachunek nadal znajduje się poniżej poziomu Stop Out, procedura Stop Out zostanie ponownie uruchomiona, co spowoduje zamknięcie kolejnej najbardziej stratnej transakcji i będzie ten proces powtarzany aż do momentu osiągnięcia właściwego poziomu zabezpieczającego.


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.