Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Zamknięcie pozycji na starych instrumentach w dniu 01.12.2017

Listopad 13, 2017 12:01

Zamknięcie pozycji

Ta informacja dotyczy Klientów, którzy posiadali rachunek Admiral.Pro na serwerze Admiral.Live (AdmiralMarkets-Live).

Po konwersji rachunków Admiral.Pro na rachunki Admiral.Markets - która zakończyła się 21 września 2017 - posiadasz teraz dostęp do pełnej gamy instrumentów finansowych ze standardowymi symbolami (np. EURUSD). Tymczasem, dotychczasowe instrumenty - z charakterystycznym postfix "-Pro" (np. EURUSD-Pro) - zostały umieszczone w trybie tylko do zamknięcia "Close Only".

Jako że, przejście na standardowe instrumenty Admiral.Markets przebiega bezproblemowo, chcielibyśmy ustawić konkretną datę, w której zostaną zamknięte pozostałe otwarte zlecenia na instrumentach z postfix "-Pro", abyśmy mogli usunąć te symbole w celu optymalizacji wydajności.

Prosimy zwrócić uwagę, że otwarte pozycje na starych instrumentach z postfix "-Pro" (np. EURUSD-Pro, [DAX]-Pro itd.) zostaną zamknięte w piątek 1 grudnia 2017 po ostatnich cenach transakcyjnych z tego dnia, jako część planowanej weekendowej konserwacji systemu. Jakiekolwiek pozostałe zlecenia oczekujące na tych instrumentach, zostaną anulowane w tym samym czasie.

Jeżeli nie widzisz standardowych instrumentów Admiral.Markets w terminalu MT, kliknij prawym przyciskiem myszy w oknie "Market Watch" ("Rynek") i wybierz opcję "Show All" ("Pokaż Wszystkie").

W przypadku pytań związanych z powyższą informacją lub innym aspektem naszych usług lub oferty, skontaktuj się z naszym lokalnym Działem Wsparcia Klienta.

Szukasz świeżych pomysłów na trading?

Miło nam zaprezentować projekt "trade of the day" - poprzez nasz codzienny i prowadzony na żywo webinar: Real-Time Daily Trading Ideas. Ta seria spotkań online zawiera szczegółowe spojrzenie na konkretny instrument i prowadzona jest przez różnych zawodowych traderów. Jeżeli szukasz nowych pomysłów na handel, to właśnie je znalazłeś! Dołącz do nas na żywo, lub trochę później na naszym kanale YouTube.

Bezpłatne Szkolenia Online