Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Zamknięcie pozycji na starych instrumentach w dniu 01.12.2017

Listopad 13, 2017 12:01

Zamknięcie pozycji

Ta informacja dotyczy Klientów, którzy posiadali rachunek Admiral.Pro na serwerze Admiral.Live (AdmiralMarkets-Live).

Po konwersji rachunków Admiral.Pro na rachunki Admiral.Markets - która zakończyła się 21 września 2017 - posiadasz teraz dostęp do pełnej gamy instrumentów finansowych ze standardowymi symbolami (np. EURUSD). Tymczasem, dotychczasowe instrumenty - z charakterystycznym postfix "-Pro" (np. EURUSD-Pro) - zostały umieszczone w trybie tylko do zamknięcia "Close Only".

Jako że, przejście na standardowe instrumenty Admiral.Markets przebiega bezproblemowo, chcielibyśmy ustawić konkretną datę, w której zostaną zamknięte pozostałe otwarte zlecenia na instrumentach z postfix "-Pro", abyśmy mogli usunąć te symbole w celu optymalizacji wydajności.

Prosimy zwrócić uwagę, że otwarte pozycje na starych instrumentach z postfix "-Pro" (np. EURUSD-Pro, [DAX]-Pro itd.) zostaną zamknięte w piątek 1 grudnia 2017 po ostatnich cenach transakcyjnych z tego dnia, jako część planowanej weekendowej konserwacji systemu. Jakiekolwiek pozostałe zlecenia oczekujące na tych instrumentach, zostaną anulowane w tym samym czasie.

Jeżeli nie widzisz standardowych instrumentów Admiral.Markets w terminalu MT, kliknij prawym przyciskiem myszy w oknie "Market Watch" ("Rynek") i wybierz opcję "Show All" ("Pokaż Wszystkie").

W przypadku pytań związanych z powyższą informacją lub innym aspektem naszych usług lub oferty, skontaktuj się z naszym lokalnym Działem Wsparcia Klienta.

Szukasz świeżych pomysłów na trading?

Miło nam zaprezentować projekt "trade of the day" - poprzez nasz codzienny i prowadzony na żywo webinar: Real-Time Daily Trading Ideas. Ta seria spotkań online zawiera szczegółowe spojrzenie na konkretny instrument i prowadzona jest przez różnych zawodowych traderów. Jeżeli szukasz nowych pomysłów na handel, to właśnie je znalazłeś! Dołącz do nas na żywo, lub trochę później na naszym kanale YouTube.

Bezpłatne Szkolenia Online


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.