79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Rynki w USA zamknięte 5 grudnia 2018 z powodu dnia żałoby narodowej dla upamiętnienia George'a H.W. Busha

Grudzień 04, 2018 09:43

Szanowni Państwo,

Prosimy zwrócić uwagę, iż dnia 5 grudnia 2018 r. z powodu narodowego dnia żałoby po śmierci byłego Prezydenta USA George'a H.W. Busha, handel na następujących instrumentach zostanie wstrzymany:

  • CFD na Akcje USA / Akcje USA
  • CFD na ETF USA

Ponadto indeksy amerykańskie, takie jak Dow Jones, NASDAQ100, SP500 itd. podlegają wcześniejszemu zamknięciu, tj. o godzinie 16:30 (EET)

Pragniemy poinformować, że dnia 6 grudnia 2018 r. wznowione zostaną standardowe godziny handlu.

"Standardowe godziny" różnią się w zależności od instrumentu. Szczegółowe informacje dla konkretnego instrumentu znajdują się w sekcji Specyfikacja instrumentów.

Należy pamiętać, że istnieje wyższy poziom ryzyka związanego z utrzymaniem otwartych pozycji i zleceń oczekujących w tych okresach. Ponadto, podane godziny mogą ulec zmianie przez odpowiednie giełdy lub dostawców płynności. Jednocześnie informujemy, że w związku ze zmniejszoną płynnością, spready mogą być rozszerzone.

Podczas, gdy rynki amerykańskie będą zamknięte, Admiral Markets oferuje szeroki zakres kontraktów CFD na indeksy giełdowe, akcje i fundusze ETF, które będą podlegać standardowym godzinom tego dnia. Wybierz najlepszy dla siebie instrument handlowy już dziś!


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.