Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Change Healthcare Inc. pozyska z rynku 557 milionów USD. Zainwestuj w Admiral Markets!

Lipiec 01, 2019 17:04

Change Healthcare IPO

Firma Change Healthcare Inc. zamierzała zebrać 1 miliard dolarów w swojej pierwszej ofercie publicznej, przy oczekiwanej ofercie cenowej od 16 do 19 USD za akcję o łącznej wartości 936,4 mln USD.

W dniu oferty cena akcji wyniosła 13 USD pod symbolem CHNG. Jest to poniżej oczekiwanego przedziału i sprawiło, że całkowita kapitalizacja rynkowa firmy wyniosła 557 mln USD.

Czym jest Change Healthcare Inc?

Change Healthcare to platforma programowo-usługowa, która zmienia medycynę. Firma stworzyła platformę obejmującą pełen zestaw oprogramowania, analiz, usług technicznych, rozwiązań sieciowych i systemów płatności. Ich celem jest optymalizacja interakcji między pacjentami, aptekami, szpitalami i laboratoriami badawczymi.

Koszt docelowego rynku wynosi ponad 6 bilionów dolarów. Według Centrum Usług Medicare i Medicaid wydatki na opiekę zdrowotną w Stanach Zjednoczonych wzrosną z 3,6 bln USD w 2018 r. do 6 bln USD do 2027 r., co będzie stanowiło około 19% PKB.

Firma Change Healthcare w 2018 roku osiągnęła dodatnie przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w wysokości 325 mln USD i osiągnie 288 mln USD w roku 2019.

TAK to czas na IPO!

Coraz więcej firm wchodzi na rynek publiczny w ramach IPO, w tym wiele popularnych światowych startupów technologicznych, takich jak Slack, Uber i Lyft.

Jeśli chcesz zainwestować w swoją ulubioną firmę, już na samym początku możesz zostać jednym z pierwszych akcjonariuszy tej firmy inwestując, gdy tylko wejdzie na giełdę.

Jak możesz uczestniczyć w sukcesie swoich ulubionych firm? Tak się cieszymy, że spytałeś, ponieważ to jest dokładnie to, co oferujemy za pośrednictwem Admiral.Invest! Oprócz naszych kont CFD i Forex, Admiral.Invest umożliwia klientom dostęp do tradycyjnych rozwiązań inwestycyjnych za pośrednictwem wiodącej na świecie platformy transakcyjnej multi-asset MetaTrader 5.

Od 27 czerwca Admiral Markets oferuje akcje w Change Healthcare Inc. za pośrednictwem naszego rachunku Admiral.Invest!

Dlaczego inwestować za pośrednictwem Admiral.Invest?

  • Zainwestuj w ponad 4000 akcji z 15 największych giełd na świecie - wszystko z rachunku w Gabinecie Inwestora!
  • Rozpocznij inwestowanie z minimalnymi depozytami już od 1 € i minimalnymi opłatami transakcyjnymi w wysokości zaledwie 1 $ na amerykańskich akcjach.
  • Generuj strumień pasywnego dochodu, budując portfel akcji dywidendowych.
  • Uzyskaj dostęp do najświeższych danych rynkowych dla wybranych instrumentów za pośrednictwem naszego ekskluzywnego pulpitu Premium Analytics, w tym ponad 800 artykułów, kalendarzy ekonomicznych i korporacyjnych, widgetów nastrojów i narzędzi do analizy technicznej.

Gotowy żeby zacząć? Zaloguj się do Gabinetu Inwestora, aby rozpocząć wypełnianie wniosku o rachunek Admiral.Invest.

Inwestowanie w akcje

Wyniki poszczególnych akcji mogą być wyższe lub niższe od oczekiwanych z uwagi na zmienność na rynkach finansowych. Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne, zalecenia inwestycyjne, ofertę lub zaproszenie do jakichkolwiek transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że taka analiza transakcji nie jest wiarygodnym wskaźnikiem dla bieżących lub przyszłych wyników, ponieważ okoliczności mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy zasięgnąć porady niezależnych doradców finansowych, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.