79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Wymogi depozytowe dotyczące CFD na europejskie indeksy oraz obligacje

Grudzień 07, 2016 11:52

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że tymczasowe zmiany wynikające z włoskiego referendum konstytucyjnego zostały zniesione, a wszystkie instrumenty są obecnie dostępne do handlu. Z kolej wymogi depozytowe dla CFD na DAX30 powróciły do standardowych poziomów.

Klienci posiadający ujemne saldo rachunku w wyniku powstałych luk cenowych po weekendzie, otrzymali rekompensatę zgodnie z naszą Polityką Ochrony przed Ujemnym Saldem.

Pomimo tego, iż nic niepokojącego na rynkach nie wystąpiło, częstotliwość występujących ujemnych sald na rachunkach – wynikająca z istotnych wydarzeń z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, czy Europy - zmusza nas do zastanowienia się nad niektórymi warunkami handlowymi.

Prosimy zwrócić uwagę na to, iż zmienione wymogi depozytowe dla części CFD na indeksy kasowe oraz CFD na obligacje na rachunkach Trade.MT4 (informacje w tabeli) będą obowiązywać do odwołania.

Zmiany w wymogach depozytowych na rachunkach Trade.MT4.

Saldo rachunku Dźwignia
EUR, USD, CHF GBP PLN [AEX25], [BELG20], [CAC40], [IBEX35], [MDAX50], [STOXX50], [TECDAX30], #Bund
poniżej 150 000 poniżej 90 000 poniżej 500 000 1:50
powyżej 150 000 powyżej 90 000 powyżej 500 000 1:12.5

Prosimy również zwrócić uwagę na to, iż od piątku (9 grudnia 2016 r.) na instrumencie CFD na indeks Norway 25 (symbol na platformie MT4 [OBX25]) będą również obowiązywały powyższe warunki.

Każdy z wymienionych wyżej instrumentów cechuje istotna przerwa w trakcie notowań, która zwiększa prawdopodobieństwo występowania istotnych luk cenowych pomiędzy sesjami (zwłaszcza po weekendzie) i może powodować ujemne saldo wśród tych Klientów, którzy posiadają niski poziom zabezpieczenia pod koniec sesji.

Admiral Markets będzie trzymał się powyższych ustaleń do momentu, kiedy wprowadzone zostaną dodatkowe środki, które pozwolą chronić naszych Klientów przed lukami cenowymi.

Prosimy o śledzenie naszych aktualności i życzymy samych sukcesów w handlu.

Z poważaniem,

Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.