79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Aktualizacja Warunków Realizacji Płatności dla USD

Październik 25, 2017 10:05

USD

Pragniemy poinformować, że dokonamy aktualizacji naszych Warunków Realizacji Płatności dla wszystkich depozytów i wypłat na/z rachunków bankowych w dolarze amerykańskim. Większość naszych rachunków prowadzona jest w Euro (lub w innych walutach europejskich), więc zmiany te nie będą miały wpływu na wielu naszych Klientów.

Począwszy od 1 grudnia 2017, koszty płatności w USD wyniosą:

  • Depozyty: 10 USD - za każdy depozyt z rachunku bankowego
  • Wypłata: 20 USD - za każdą wypłatę środków na rachunek bankowy, począwszy od pierwszej wypłaty

Natychmiastowe płatności w niskich opłatach

Pragniemy przypomnieć, że depozyty bankowe w Euro (i innych walutach europejskich) są nadal bezpłatne. Chcielibyśmy zaznaczyć, że coraz więcej naszych Klientów przechodzi w stronę rozwiązań typu Płatności Natychmiastowe (Instant Payment)!

Natychmiastowa Płatność oznacza, że każda wpłata realizowana na Twój rachunek inwestycyjny zajmuje zaledwie kilka sekund, jeśli zostanie poprawnie wykonana. Twój pierwszy depozyt w wysokości do 3000 Euro - za pośrednictwem karty kredytowej - zostanie przetworzony bezpłatnie!

Wszystkie kolejne depozyty zostaną obciążone opłatą w wysokości 0,9%. Przelewy24, Skrill, Neteller i inne systemy płatności są również dostępne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź sekcję Wpłaty i Wypłaty na naszej stronie.

Admiral Markets jest dużym zwolennikiem szybkich transakcji! Nasza realizacja zleceń Forex i CFD jest liczona w milisekundach - tak więc dlaczego masz czekać na depozyt kilka dni? Zapraszamy do wypróbowania naszego systemu wpłat kartą kredytową. Pamiętaj, że pierwszy depozyt w wysokości 3000 EUR nie zostanie obciążony opłatą. Sprawdź również Przelewy24!

Jak szybko realizowane są zlecenia?

Czy wiesz, że średni czas wykonania zlecenia na EUR/USD wynosi zaledwie 0,067 sekundy? Nie wierzysz? Sprawdź nasze statystyki realizacji zleceń. Warto również sprawdzić nasze statystyki dotyczące realizacji transakcji "bez poślizgu" i "z pozytywnym poślizgiem". Te dane nie pozostawiają wątpliwości: handlujesz u właściwego brokera!

W przypadku pytań związanych z powyższą informacją lub jakimkolwiek aspektem naszych usług, prosimy o kontakt.

Pobierz platformę MT4


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.