Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

TRADER 007: W świecie narzędzi tradingowych Supreme

Wrzesień 07, 2016 12:55

TRADER 007

Wielu inwestorów oraz traderów po zapoznaniu się z daną platformą transakcyjną często zapomina o możliwościach rozszerzenia jej funkcjonalności. Przez to ograniczają swój potencjał i możliwość optymalizacji swojego handlu. Co robią w takim razie profesjonaliści?

Można powiedzieć, że sukces w handlu na rynkach finansowych to podjęcie włąściwej decyzji w odpowiednim czasie i powtarzanie tego w nieskończoność. Wydaje się proste, ale wcale takie nie jest.

W dobie handlu algorytmicznego i dominacji tradingu instytucjonalnego, trader indywidualny bez odpowiedniego przygotowania i bez odpowiedniego zaplecza technologicznego będzie miał bardzo trudny orzech do zgryzienia. Długofalowy sukces w handlu wymaga wiedzy i znajomości narzędzi, które optymalizują trading i proces decyzyjny.

Admiral Markets wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcą zoptymalizować trading, organizując cykl 7 spotkań poświęconych najważniejszym narzędziom Supreme.

Od 15 września w każdy czwartek o godzinie 18:00, zespół Admiral Markets zaprezentuje 7 najważniejszych narzędzi Supreme.

Od narzędzi wspierających zarządzanie ryzykiem i monitorujących najważniejsze dane makroekonomiczne, poprzez manualne backtesty strategii handlowych i analizowanie wykresów, po optymalizacje tradingu i analizę dotychczasowych transakcji. To tylko niektóre z możliwości, jakie daje Supreme.


Zarejestruj się na bezpłatne szkolenia


BONUS

Seria 7 szkoleń online zostanie zakończona transmisją na żywo z konferencji Day Trading for a Living. Gościem specjalnym będzie Birger Schäfermeier - DAS TRADER - słynny niemiecki trader, mentor i autor wielu publikacji.

Dostęp online będzie bezpłatny, jednak liczba uczesników będzie ograniczona do 500.


Zarejestruj się na cykl szkoleń i transmisję live


Jak się zarejestrować?

Rejestracja online jest bardzo prosta i szybka. Po rejestracji otrzymasz mailowe potwierdzenie z linkiem do pokoju szkoleniowego. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 860 60 26 lub adresem e-mail szkolenia@admiralmarkets.com.

Liczba uczestników jest ograniczona do 500 osób, dlatego jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach, zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej a otrzymasz:

 • dostęp do 7 spotkań online
 • dostęp do nagrań video z przeprowadzonych szkoleń
 • możliwość uczestnictwa w transmisji live z konferencji Birgera Schäfermeiera
 • dostęp do nagrania z konferencji


Sprawdź agendę i zarejestruj się


Bez znaczenia czy jesteś początkującym, czy też zaawansowanym traderem - tych spotkań nie możesz przegapić.

Bądź przygotowany

Aby w pełni wykorzystać udział w spotkaniach musisz się odpowiednio przygotować. A więc:

 1. otwórz rachunek demonstracyjny
 2. zainstaluj platformę MetaTrader 4
 3. pobierz i zainstaluj dodatek Supreme Edition


TRADER 007

Do usłyszenia na szkoleniach!

Z poważaniem,

Admiral Markets


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.