79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

TRADER 007: W świecie narzędzi tradingowych Supreme

Wrzesień 07, 2016 10:55

TRADER 007

Wielu inwestorów oraz traderów po zapoznaniu się z daną platformą transakcyjną często zapomina o możliwościach rozszerzenia jej funkcjonalności. Przez to ograniczają swój potencjał i możliwość optymalizacji swojego handlu. Co robią w takim razie profesjonaliści?

Można powiedzieć, że sukces w handlu na rynkach finansowych to podjęcie włąściwej decyzji w odpowiednim czasie i powtarzanie tego w nieskończoność. Wydaje się proste, ale wcale takie nie jest.

W dobie handlu algorytmicznego i dominacji tradingu instytucjonalnego, trader indywidualny bez odpowiedniego przygotowania i bez odpowiedniego zaplecza technologicznego będzie miał bardzo trudny orzech do zgryzienia. Długofalowy sukces w handlu wymaga wiedzy i znajomości narzędzi, które optymalizują trading i proces decyzyjny.

Admiral Markets wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcą zoptymalizować trading, organizując cykl 7 spotkań poświęconych najważniejszym narzędziom Supreme.

Od 15 września w każdy czwartek o godzinie 18:00, zespół Admiral Markets zaprezentuje 7 najważniejszych narzędzi Supreme.

Od narzędzi wspierających zarządzanie ryzykiem i monitorujących najważniejsze dane makroekonomiczne, poprzez manualne backtesty strategii handlowych i analizowanie wykresów, po optymalizacje tradingu i analizę dotychczasowych transakcji. To tylko niektóre z możliwości, jakie daje Supreme.


Zarejestruj się na bezpłatne szkolenia


BONUS

Seria 7 szkoleń online zostanie zakończona transmisją na żywo z konferencji Day Trading for a Living. Gościem specjalnym będzie Birger Schäfermeier - DAS TRADER - słynny niemiecki trader, mentor i autor wielu publikacji.

Dostęp online będzie bezpłatny, jednak liczba uczesników będzie ograniczona do 500.


Zarejestruj się na cykl szkoleń i transmisję live


Jak się zarejestrować?

Rejestracja online jest bardzo prosta i szybka. Po rejestracji otrzymasz mailowe potwierdzenie z linkiem do pokoju szkoleniowego. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 860 60 26 lub adresem e-mail szkolenia@admiralmarkets.com.

Liczba uczestników jest ograniczona do 500 osób, dlatego jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach, zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej a otrzymasz:

  • dostęp do 7 spotkań online
  • dostęp do nagrań video z przeprowadzonych szkoleń
  • możliwość uczestnictwa w transmisji live z konferencji Birgera Schäfermeiera
  • dostęp do nagrania z konferencji


Sprawdź agendę i zarejestruj się


Bez znaczenia czy jesteś początkującym, czy też zaawansowanym traderem - tych spotkań nie możesz przegapić.

Bądź przygotowany

Aby w pełni wykorzystać udział w spotkaniach musisz się odpowiednio przygotować. A więc:

  1. otwórz rachunek demonstracyjny
  2. zainstaluj platformę MetaTrader 4
  3. pobierz i zainstaluj dodatek Supreme Edition


TRADER 007

Do usłyszenia na szkoleniach!

Z poważaniem,

Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.