79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets Admiral Markets wspiera SOS Wioski Dziecięce w Estonii

Grudzień 06, 2019 15:07

SOS children's village

Admiral Markets z ogromną radością dołączył do kampanii społecznej #OlemeKoss Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Projekt kampanii promuje spędzanie czasu z dziećmi, zamiast kupowania im kolejnej, nowej zabawki. Podkreśla, że nie wszystko to, co kochają dorośli jest również uwielbiane przez dzieci.

Celem kampanii społecznej SOS Wioski Dziecięce jest docenianie czasu spędzonego z rodziną, ograniczenie kultu rzeczy materialnych i technologii oraz uświadomienie opinii publicznej, że Wioska Dziecięca nie zbiera datków na zakup rzeczy materialnych. Jej misją jest znalezienie najlepszych rodziców na świecie.

"Każde dziecko tęskni za uwagą, miłością i bliskością swoich rodziców. Jest wiele matek i ojców, którzy poświęcają zbyt wiele czasu na pracę. Kampania #OlemeKoos przypomina nam o tym, co tak naprawdę jest ważne w życiu - czas, który spędzamy z naszymi dziećmi" - powiedział Sergiei Bogatenkov, dyrektor generalny Admiral Markets AS.

Dodał również, że: "W SOS Wioski Dziecięce dzieci, chociaż bez biologicznych rodziców wychowywane są w kochających i bezpiecznych domach. Sam posiadam 25 letnie doświadczenie w wychowywaniu dzieci. Bardzo doceniam wysiłek i pracę, którą wykonują matki i ojcowie z tej wioski, oddając się miłości do dzieci, które nie miały jej w poprzednim życiu. Właśnie dlatego Admiral Markets jest niezwykle szczęśliwy i dumny, że ma możliwość wsparcia tego szlachetnego celu, jakim są Wioski Dziecięcej SOS".

http://www.sos-lastekyla.ee/oleme-koos


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.