79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Sergei Bogatenkov wyróżniony przez Ęripäev i Big4 Audit Bureaus

Kwiecień 16, 2018 14:23

Sergei Bogatenkov

Z ogromną radością informujemy, że dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets AS, Sergei Bogatenkov, zdobył nagrodę Surprise of the Year Award, dzięki uprzejmości Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus.

Wcześniej w tym roku Pan Bogatenkov został nominowany do nagrody Best CFO Award, ponieważ pod jego kierownictwem Admiral Markets AS konsekwentnie rozszerzał swoją działalność na całym świecie i stał się prawdziwie globalną firmą. Na szczególną uwagę zasługuje niedawna emisja obligacji publicznych i rozpoczęcie notowania na giełdzie Nasdaq w Tallinie.

Początkowo wybrano 15 dyrektorów finansowych i zgłoszono ich dalszą kandydaturę. Pan Toomas Truuverk, dyrektor finansowy spółki Ęripäev i członek jury, podkreślił ich wyjątkową skuteczność, dzięki stanowionemu przykładowi oraz doskonałemu zarządzaniu i organizacji pracy.

Zwycięzca konkursu został ogłoszony 12 kwietnia - Pani Astrit Viisma-Kass z Magnetic MRO - natomiast Sergei został uznany za Niespodziankę Roku.

"To wspaniałe, że Big4 i Ęripäev są w stanie organizować ten konkurs każdego roku. Gratulacje dla Astrit, która zdobyła główną nagrodę - w pełni zasłużoną! Jeśli chodzi o mnie, uznanie mnie za niespodziankę roku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło! Admiral Markets niewątpliwie bardzo się rozwinął i na pewno nadal będzie to robić, dzięki naszemu fantastycznemu, kompetentnemu i oddanemu zespołowi! Sami możemy zrobić mało, razem możemy zrobić tak wiele, dziękuję wam wszystkim!" powiedział Sergei Bogatenkov.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu i zwycięzców, sprawdź oficjalne ogłoszenie, które jest obecnie dostępne jedynie w języku estońskim.

Handluj na Forex i CFD


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.