Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Sergei Bogatenkov wyróżniony przez Ęripäev i Big4 Audit Bureaus

Kwiecień 16, 2018 16:23

Sergei Bogatenkov

Z ogromną radością informujemy, że dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets AS, Sergei Bogatenkov, zdobył nagrodę Surprise of the Year Award, dzięki uprzejmości Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus.

Wcześniej w tym roku Pan Bogatenkov został nominowany do nagrody Best CFO Award, ponieważ pod jego kierownictwem Admiral Markets AS konsekwentnie rozszerzał swoją działalność na całym świecie i stał się prawdziwie globalną firmą. Na szczególną uwagę zasługuje niedawna emisja obligacji publicznych i rozpoczęcie notowania na giełdzie Nasdaq w Tallinie.

Początkowo wybrano 15 dyrektorów finansowych i zgłoszono ich dalszą kandydaturę. Pan Toomas Truuverk, dyrektor finansowy spółki Ęripäev i członek jury, podkreślił ich wyjątkową skuteczność, dzięki stanowionemu przykładowi oraz doskonałemu zarządzaniu i organizacji pracy.

Zwycięzca konkursu został ogłoszony 12 kwietnia - Pani Astrit Viisma-Kass z Magnetic MRO - natomiast Sergei został uznany za Niespodziankę Roku.

"To wspaniałe, że Big4 i Ęripäev są w stanie organizować ten konkurs każdego roku. Gratulacje dla Astrit, która zdobyła główną nagrodę - w pełni zasłużoną! Jeśli chodzi o mnie, uznanie mnie za niespodziankę roku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło! Admiral Markets niewątpliwie bardzo się rozwinął i na pewno nadal będzie to robić, dzięki naszemu fantastycznemu, kompetentnemu i oddanemu zespołowi! Sami możemy zrobić mało, razem możemy zrobić tak wiele, dziękuję wam wszystkim!" powiedział Sergei Bogatenkov.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu i zwycięzców, sprawdź oficjalne ogłoszenie, które jest obecnie dostępne jedynie w języku estońskim.

Handluj na Forex i CFD


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.