Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Rekompensaty na rachunkach Admiral.Markets po piątkowym ruchu na GBPUSD

Październik 11, 2016 15:47

Szanowni Państwo,

W piątek 7 października 2016 r. o godz. 02:07 (EET), funt brytyjski błyskawicznie osłabił się w stosunku do innych walut ze względu na obawy związane z tzw. "Hard Brexit".

Płynność zniknęła na krótki okres czasu, co skutkowało dużą niespójnością kwotowań GBP.

Nasza płynność była ogólnie wystarczająca i nie zaobserwowaliśmy problemów z kwotowaniami na parach walutowych z funtem brytyjskim, z wyjątkiem GBP/USD, na którym doświadczyliśmy skokowego ruchu ceny (tzw. spike) na poziom około 1.11 na serwerze transakcyjnym Live2.

Mimo, że powyższa cena odzwierciedla zlecenia zrealizowane przez zewnętrznych partnerów i nie jest błędem, nie jesteśmy zadowoleni z wpływu tej konkretnej egzekucji na naszych Klientów.

Obecnie widzimy, że cena 1.17944, która była dostępna na serwerze Live 2 w następnej minucie po nagłym skokowym ruchu (02:08 EET), jest zbliżona do połowy rynkowego konsensusu zakresu wahań 1.15 - 1.19.

Wszystkie transakcje na GBP/USD, GBP/USD-Pro wykonane poniżej 1.17944 w dniu 7 października o godz. 02:07 (EET) są przedmiotem rekompensaty, która zostanie wykonana w dniu 11 października w ramach korekty salda rachunku na "poszkodowanych" rachunkach Admiral.Markets.

Rekompensata będzie obliczana jako różnica (w punktach) między rzeczywistą ceną realizacji transakcji na parze GBP/USD podczas skokowego ruchu ceny, a ceną 1.17944, pomnożona przez wartość punktu na jeden lot w walucie bazowej (depozytowej) rachunku przy uwzględnieniu wielkości zlecenia (w lotach).

Jeśli posiadają Państwo kilka zleceń na GBP/USD, których dotyczy rekompensata, zsumowana rekompensata zostanie przetransferowana na Państwa rachunek.

Jeśli już otrzymali Państwo częściową rekompensatę, dokonamy dodatkowej częściowej rekompensaty, tak że suma wszystkich częściowych rekompensat będzie równa kwocie kwocie obliczonej przy użyciu powyższej metody.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować za cierpliwość, która jest nieocenioną zaletą tradera.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Admiral MarketsOstrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 85% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.