79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Rekompensaty na rachunkach Admiral.Markets po piątkowym ruchu na GBPUSD

Październik 11, 2016 13:47

Szanowni Państwo,

W piątek 7 października 2016 r. o godz. 02:07 (EET), funt brytyjski błyskawicznie osłabił się w stosunku do innych walut ze względu na obawy związane z tzw. "Hard Brexit".

Płynność zniknęła na krótki okres czasu, co skutkowało dużą niespójnością kwotowań GBP.

Nasza płynność była ogólnie wystarczająca i nie zaobserwowaliśmy problemów z kwotowaniami na parach walutowych z funtem brytyjskim, z wyjątkiem GBP/USD, na którym doświadczyliśmy skokowego ruchu ceny (tzw. spike) na poziom około 1.11 na serwerze transakcyjnym Live2.

Mimo, że powyższa cena odzwierciedla zlecenia zrealizowane przez zewnętrznych partnerów i nie jest błędem, nie jesteśmy zadowoleni z wpływu tej konkretnej egzekucji na naszych Klientów.

Obecnie widzimy, że cena 1.17944, która była dostępna na serwerze Live 2 w następnej minucie po nagłym skokowym ruchu (02:08 EET), jest zbliżona do połowy rynkowego konsensusu zakresu wahań 1.15 - 1.19.

Wszystkie transakcje na GBP/USD, GBP/USD-Pro wykonane poniżej 1.17944 w dniu 7 października o godz. 02:07 (EET) są przedmiotem rekompensaty, która zostanie wykonana w dniu 11 października w ramach korekty salda rachunku na "poszkodowanych" rachunkach Trade.MT4.

Rekompensata będzie obliczana jako różnica (w punktach) między rzeczywistą ceną realizacji transakcji na parze GBP/USD podczas skokowego ruchu ceny, a ceną 1.17944, pomnożona przez wartość punktu na jeden lot w walucie bazowej (depozytowej) rachunku przy uwzględnieniu wielkości zlecenia (w lotach).

Jeśli posiadają Państwo kilka zleceń na GBP/USD, których dotyczy rekompensata, zsumowana rekompensata zostanie przetransferowana na Państwa rachunek.

Jeśli już otrzymali Państwo częściową rekompensatę, dokonamy dodatkowej częściowej rekompensaty, tak że suma wszystkich częściowych rekompensat będzie równa kwocie kwocie obliczonej przy użyciu powyższej metody.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować za cierpliwość, która jest nieocenioną zaletą tradera.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Admiral MarketsAdmiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.