79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Program wspierający rozliczenie podatku za 2015 rok

Marzec 02, 2016 11:31

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy program, dzięki któremu będziecie Państwo w stanie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z przychodów uzyskanych z tytułu transakcji dokonanych na rynku Forex za pośrednictwem Admiral Markets UK Ltd oraz Admiral Markets AS.

Zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, dochód uzyskany w ramach takich operacji opodatkowany jest 19% podatkiem dochodowym i nie jest sumowany z dochodami opodatkowanymi według skali. Rozliczenie podatkowe powinno zostać dokonane w zeznaniu podatkowym na formularzu PIT-38.

Instrukcja obsługi programu

1. Pobrać plik AdmiralMarkets_2015.rar ze strony internetowej na swój komputer. Plik zawiera spakowany folder z plikami niezbędnymi do działania programu.
2. Rozpakować plik AdmiralMarkets_2015.rar w dowolnym miejscu na dysku, np. na pulpicie; w wybranym miejscu zostanie utworzony folder o nazwie AdmiralMarkets_2015.
3. Uruchomić program AdmiralMarkets2015.exe znajdujący się w folderze AdmiralMarkets2015.
4. Wybrać z menu programu brokera operacyjnego Admiral Markets UK Ltd lub Admiral Markets AS.
5. Wpisać dane osobowe i adresowe (nie jest to konieczne do wykonania obliczeń przez program).
6. Poprzez platformę transakcyjną MetaTrader 4 Admiral Markets wygenerować raport za rok 2015 i zapisać go na dysku. Raport należy wygenerować w Menu Terminal/Historia rachunku poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybranie opcji „Inny Okres…".

Następnie należy wybrać zakres dat od 01.01.2015 do 31.12.2015.

Po wygenerowaniu przez system raportu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w polu Historia rachunku oraz wybrać opcję „Zapisz raport" w wybranym miejscu na dysku w formacie HTML.

7. Dodać kolejne pliki HTML (przycisk "Dodaj Plik HTML") odpowiadające raportom z rachunków inwestycyjnych za rok 2015; każdy rachunek pojawi się w osobnym wierszu w tabeli widocznej na ekranie.
8. Wygenerować plik PDF z wynikami; plik zostanie zapisany w folderze wybranym przez użytkownika.

Prosimy Pamiętać!

Admiral Markets nie ponosi odpowiedzialności za błędy i nieprawidłowe funkcjonowanie programu oraz za błędy w kwotach wygenerowanych przez program. Program wspiera rozliczenie kwot, natomiast jego kalkulacje powinny zostać sprawdzone i w żadnym wypadku nie stanowią podstawy do jakichkolwiek reklamacji. W kwestii wykonania rozliczenia podatku sugerujemy kontakt z doradcą podatkowym. Przed pobraniem programu należy upewnić się, czy na komputerze, z którego realizowana jest płatność zainstalowane jest aktualne oprogramowanie antywirusowe. Klikając "POBIERZ PROGRAM" akceptujesz powyższe.


POBIERZ PROGRAM

Informacje dodatkowe

• Program służy do obliczenia przychodów i kosztów uzyskania przychodów z transakcji prowadzonych na rachunkach inwestycyjnych Admiral Markets UK Ltd oraz Admiral Markets AS;
• Wszelkie premie/bonusy przyznane na rachunku Klienta nie zostały uwzględnione w kalkulacjach;
• Program wykorzystuje do obliczeń zapisy z plików HTML dotyczące roku 2015, zapisy z innych lat są pomijane;
• Program analizuje pliki HTML dla walut PLN, EUR, USD, XAU wygenerowane przy pomocy platformy MetaTrader 4 Admiral Markets;
• Kursy walut EUR, USD, XAU niezbędne do obliczeń dla roku 2015 są zaimplementowane w programie.
• Program AdmiralMarkets2015 jest przeznaczony dla komputerów z systemami Windows XP/Vista/7/8/10.


W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Zespół Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.