79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets rozszerza Ochronę przed Ujemnym Saldem na Klientów Profesjonalnych

Czerwiec 19, 2018 10:40

Ochrona przed ujemnym saldem

Pragniemy poinformować, że zmieniliśmy naszą Politykę Ochrony przed Ujemnym Saldem, a nowa wersja wchodzi w życie w dniu 20 czerwca 2018 roku.

Istotną zmianą jest to, że nowa polityka rozszerza ochronę przed ujemnymi saldami na klientów sklasyfikowanych jako Klienci Profesjonalni na porównywalnych warunkach, które obecnie mają zastosowanie do Klientów Detalicznych.

Zmiana ta miała na celu zapewnienie ochrony przed ujemnymi saldami dla klientów, którzy zdecydują się złożyć wniosek o profesjonalne warunki handlowe, zgodnie z ograniczeniami maksymalnej dźwigni finansowej nałożonymi przez Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), które wprowadzimy w poniedziałek w dniu otwarcia sesji 30 lipca 2018 r.

Ponadto, dokument został przeformułowany w celu ujednolicenia z podobnymi dokumentami, które wdrażamy w innych spółkach Admiral Markets Group.

Uważamy, że nasza nowa polityka docenia najnowsze trendy i jest rzadko spotykaną (jeśli nie całkowicie unikalną w tej chwili) w branży handlu online, ponieważ żadna ze znanych nam firm świadczących usługi finansowe nie zapewnia obecnie tego rodzaju zabezpieczeń dla Klientów 'Pro'.

Dzięki nowej polityce w połączeniu z naszymi Ustawieniami Ochrony z tytułu Zmienności - które pomagają rozwiązać najbardziej typowe problemy w kwestii szybko zmieniających się rynków - możemy śmiało powiedzieć, że teraz dostarczamy naszym klientom "Pro" coś istotnie różniącego się od innych firm.

Więcej informacji o nadchodzących zmianach dźwigni ESMA i różnicach między kategoryzacjami klientów można znaleźć na stronie Detaliczne i Profesjonalne Warunki.