Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Nowe warunki dostępu do Autochartist w Admiral Markets od dnia 01.05.2015

Kwiecień 15, 2015 10:51

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że od dnia 1 maja 2015 obowiązywać będą nowe warunki dotyczące dostępu do narzędzia Autochartist za pośrednictwem Admiral Markets:

1. Klienci posiadający rachunki rzeczywiste Admiral.Markets będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji internetowej Autochartist oraz wskaźnika MT4 całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń czasowych;

2. Klienci posiadający rachunki rzeczywiste Admiral.Classic nie będą już mieli dostępu do narzędzia Autochartist.

autochartist

Autochartist automatycznie analizuje wzorce oraz rozpoznaje formacje analizy technicznej. Dzięki prostemu oraz przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi Autochartist może być używany nie tylko przez doświadczonych inwestorów, ale także przez tych, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z rynkiem Forex.

Jeśli posiadasz już rachunek Admiral.Markets możesz uzyskać dane dostępu dla aplikacji internetowej Autochartist lub pobrać wskaźnik dla platformy MetaTrader 4. Wystarczy, że zalogujesz się do Gabinetu Inwestora, a następnie przejdziesz do strony internetowej Autochartist za pomocą linku w menu po prawej stronie.

Zaloguj się do Gabinetu Inwestora Admiral Markets UK Ltd

Aby otworzyć rachunek Admiral.Markets i uzyskać dostęp do szerokiej gamy instrumentów finansowych oraz usług dodatkowych należy skorzystać z opcji „Otwórz rachunek (Real)" na stronie głównej Gabinetu Inwestora, a następnie wybrać „Admiral.Markets" z rozwijanej listy wyboru rodzaju rachunku.

Poznaj rachunek Admiral.Markets

Z poważaniem,

Admiral Markets