Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Nowe warunki dostępu do Autochartist w Admiral Markets od dnia 01.05.2015

Kwiecień 15, 2015 10:51

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że od dnia 1 maja 2015 obowiązywać będą nowe warunki dotyczące dostępu do narzędzia Autochartist za pośrednictwem Admiral Markets:

1. Klienci posiadający rachunki rzeczywiste Admiral.Markets będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji internetowej Autochartist oraz wskaźnika MT4 całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń czasowych;

2. Klienci posiadający rachunki rzeczywiste Admiral.Classic nie będą już mieli dostępu do narzędzia Autochartist.

autochartist

Autochartist automatycznie analizuje wzorce oraz rozpoznaje formacje analizy technicznej. Dzięki prostemu oraz przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi Autochartist może być używany nie tylko przez doświadczonych inwestorów, ale także przez tych, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z rynkiem Forex.

Jeśli posiadasz już rachunek Admiral.Markets możesz uzyskać dane dostępu dla aplikacji internetowej Autochartist lub pobrać wskaźnik dla platformy MetaTrader 4. Wystarczy, że zalogujesz się do Gabinetu Inwestora, a następnie przejdziesz do strony internetowej Autochartist za pomocą linku w menu po prawej stronie.

Zaloguj się do Gabinetu Inwestora Admiral Markets UK Ltd

Aby otworzyć rachunek Admiral.Markets i uzyskać dostęp do szerokiej gamy instrumentów finansowych oraz usług dodatkowych należy skorzystać z opcji „Otwórz rachunek (Real)" na stronie głównej Gabinetu Inwestora, a następnie wybrać „Admiral.Markets" z rozwijanej listy wyboru rodzaju rachunku.

Poznaj rachunek Admiral.Markets

Z poważaniem,

Admiral Markets


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.