79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Nowe instrumenty w ofercie rachunku Admiral.Markets

Październik 01, 2015 13:45

Szanowni Państwo

Z wielka przyjemnością chcemy poinformować, że na rachunkach Trade.MT4 są dostępne dwa nowe instrumenty - CFD na kontrakty terminowe na obligacje niemieckie i amerykańskie. Dzięki tym instrumentom otrzymujecie Państwo dostęp do zupełnie nowego rynku.

Jak to działa

Pierwszy instrument jest notowany na platformie pod symbolem #USTNote i jest to kontrakt na różnicę kursową, odnoszący się do kwartalnych kontraktów terminowych na 10 letnie amerykańskie obligacje skarbowe (ticker ZN)

Instrument bazowy to jeden z najbardizej płynnych i jeden z najpopularniejszych kontraktów terminowych na świecie. Warto wspomnieć, że rynek obligacji ma prawdopodobnie większy wpływ na gospodarkę USA niż rynek akcyjny.

Drugi instrument dostępny pod symbolem #Bund to CFD na kwartalne kontrakty terminowe niemieckich obligacji rządowych (kontrakty terminowe Euro-Bund; ticker FGBL), które są jednym z najbardziej popularnych instrumentów w Europie.

Nowe instrumenty zostały wdrożone jako klasyczne CFD z poziomem dźwigni finansowej:

1:100 dla #Bund

1:50 dla #USTNote

Prosimy mieć na uwadze, że instrumenty te to kontrakty na różnicę kursową (CFD) i nabywając te instrumenty Inwestor nie otrzymuje płatności kuponowych. Mają Państwo jednak możliwość zajmowania pozycji krótkich na tych instrumentach i korzystania ze spadku ich cen.

Zalecamy zapoznać się ze szczegółową specyfikacją tych instrumentów w zakładce "Specyfikacja Instrumentów".

Z poważaniem,

Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.