79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Jeszcze Więcej Instrumentów ETF i CFD na ETF na MetaTrader 5

Sierpień 02, 2018 17:04

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza oferta instrumentów dla platformy MetaTrader 5 została rozszerzona o:

  • 306 nowych CFD na ETFy na rachunku Trade.MT5
  • 177 nowych ETFów na rachunku Invest.MT5

Te nowe instrumenty pozwalają na uzyskanie ekspozycji na różne rynki i segmenty branżowe w opłacalny i wygodny sposób, bez kupowania pojedynczych akcji lub innych aktywów i płacenia dodatkowych prowizji.

Nasza oferta ETF obejmuje obecnie ponad 30 kategorii, w tym inwestycje kapitałowe powiązane z różnymi regionami, poziomami kapitalizacji i segmentami branżowymi, a także ETFy naśladujące indeksy, towary, produkty rolne, waluty i instrumenty FI.

Zasadniczo, ETFy pozwalają na handel prawie wszystkim! Ponadto niektóre z tych instrumentów (np. #SPXU, #TQQQ) zawierają wbudowaną dźwignię finansową, dzięki czemu ich wydajność jest większa w porównaniu do ceny naśladowanych aktywów.

Ta aktualizacja oferty daje Ci wiele możliwości tradingowych i inwestycyjnych, które wcześniej nie były dostępne u nas.

Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby dodatkowo potwierdzić nasze zaangażowanie w MT5 jako platformę, która jest w stanie obsłużyć dużą liczbę instrumentów przy dużej szybkości egzekucji i która znacznie przewyższa możliwościami poprzednią wersję - MetaTrader 4.

Nasza oferta Admiral Markets Pro daje priorytetowy dostęp do nowych instrumentów dla Klientów Profesjonalnych w okresie 3 miesięcy. Jeśli jesteś obecnie sklasyfikowany jako Klient Detaliczny, uzyskasz dostęp do tych instrumentów po wygaśnięciu okresu priorytetowego.

Więcej szczegółów na temat nowych instrumentów znajdziesz w Specyfikacji Instrumentów.

W przypadku pytań, skontaktuj się z nami.

Czym są ETFy?

ETFy (Exchange-traded funds) to instrumenty pozwalające na uzyskanie ekspozycji na dany koszy aktywów. Tytuły uczestnictwa są notowane na giełdach. ETFy z roku na rok stają się bardziej popularne wśród indywidualnych inwestorów. Czytaj dalej...


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.