Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Admiral Markets Oferuje 400 Nowych Instrumentów do Handlu i Inwestowania

Styczeń 31, 2018 14:10

200 nowych CFD i 200 nowych akcji

Jesteśmy zaszczyceni mogąc ogłosić uruchomienie nowych instrumentów inwestycyjnych na platformie MetaTrader 5. 200 nowych akcji największych spółek z Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, dostępne jest już teraz na rachunku Admiral.Invest. Dodatkowo udostępniliśmy użytkownikom rachunku Admiral.MT5 200 CFD na akcje tych samych spółek, które są tutaj instrumentem bazowym.

Wszystkie szczegóły dotyczące nowych instrumentów na rachunku Admiral.MT5 znajdziesz w Specyfikacji Instrumentów na naszej stronie internetowej. Lista akcji dostępnych na rachunku Admiral.Invest dostępna jest w tym pliku PDF.

Rozszerzamy ofertę tradingową i inwestycyjną

Ta nowość reprezentuje mały, ale znaczący krok w kilku kierunkach: po pierwsze wciąż rozszerzamy naszą, już i tak bogatą, ofertę tradingową, dając Ci dostęp do nowych rynków; po drugie rozbudowujemy naszą ofertę inwestycyjną; po trzecie to specyficzna zmiana w stronę promocji platformy MetaTrader 5.

Tej jesieni zsynchronizowaliśmy wszystkie warunki handlu pomiędzy rachunkiem Admiral.MT5 a naszym flagowym Admiral.Markets - zasadniczo oznacza to, że możesz handlować na tych samych instrumentach i tych samych warunkach na nowej, o wiele bardziej zaawansowanej platformie. Jeżeli chcesz przenieść się na platformę MT5, wystarczy, że otworzysz rachunek Admiral.MT5 i dokonasz wewnętrznego transferu środków w Gabinecie Inwestora.

Z platformą MetaTrader 5 otrzymasz dostęp do wszystkich nadchodzących instrumentów związanych z nową ofertą: akcji, ETF'ów, towarów i CFD na wszystkie te instrumenty, włączając w to oczywiście CFD na kryptowaluty.

Indywidualne instrumenty na MetaTrader 5

Ponieważ dodajemy nowe akcje i kontrakty CFD, warto wspomnieć o interesującej właściwości MT5, która zadebiutuje w jej następnej aktualizacji (Build 1700), którą uruchomimy w nadchodzących tygodniach.

Aktualizacja ta wspierać będzie formuły obliczeniowe dla cen na zindywidualizowanych instrumentach, które pozwolą Ci na stworzenie własnych symboli, używając dowolnych instrumentów z pełnego spektrum naszej oferty. Ta właściwość pozwoli budować wykresy historyczne portfolio inwestycyjnych, z procentowym udziałem instrumentów określonych w formułach obliczeniowych.

Dowiedz się więcej o zindywidualizowanych instrumentach w MetaTrader 5

Bezpłatne Szkolenia Online