79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Ponad 300 CFD na ETFy i 8 CFD na Surowce Dostępnych Teraz dla Klientów Detalicznych

Październik 17, 2018 12:19

nowe CFD na ETFy i surowce

Ponad 300 instrumentów finansowych, które dotychczas były dostępne wyłącznie dla użytkowników Admiral Markets Pro od teraz udostępniliśmy wszystkim naszym Klientom detalicznym posiadającym rachunek Trade.MT5 .

Nasza nowa rozszerzona oferta kontraktów CFD na towary pozwala traderom detalicznym na wykorzystanie dźwigni finansowej na bardziej zmiennych rynkach takich jak: miedź, kakao, kawa arabica, kawa robusta, bawełna, sok pomarańczowy, cukier nierafinowany oraz cukier biały.

Rozbudowaliśmy również naszą ofertę tematyczną i zróżnicowaliśmy możliwości inwestycyjne dla klientów detalicznych. Posiadacze rachunków Trade.MT5 mają teraz dostęp do ponad 300 kontraktów CFD na fundusze ETF z najbardziej znanych „rodzin" ETF: SPDR, Xtrackers, Vanguard, Lyxor, VanEck i iShares by BlackRock.

Już teraz wykorzystaj możliwości, jakie oferujemy w handlu nowymi instrumentami:

CFD na Towary:

  • Termin wygaśnięcia: Bezterminowe: Korzystaj ze strategii długoterminowych i utrzymuj otwarte pozycje tak długo, jak długo potrzebujesz.
  • Prowizja: Brak. Korzystaj z niższych kosztów handlu - tylko spread i dzienne koszty finansowania.
  • Dźwignia finansowa: Umiarkowana. Stała dźwignia 1:10 dla klientów Detalicznych i dźwignia do 1:50 dla klientów Admiral Markets Pro na kontraktach CFD na towary rolne i do 1:100 na CFD na miedź.

Zalety handlu kontraktami CFD na ETFy:

  • Krótka sprzedaż: Dozwolona. Dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do osiągania zysków, nawet gdy ceny rynkowe spadają.
  • Prowizje: Niskie. Korzystaj z niskich kosztów transakcyjnych, ze stawkami prowizji od 0,01 USD za akcję, z minimalną opłatą 1 USD (US), 0,12%, z minimalną kwotą 5 EUR (EU), 0,07%, z minimalną kwotą 8,0 GBP (UK).*
  • Dźwignia finansowa: Zmienna. W zależności od płynności bazowego ETF, lewarowanie zaczyna się od 1:2 i jest ograniczone do 1:5 dla klientów detalicznych oraz do 1:20 dla klientów Admiral Markets Pro.

Sprawdź inne istotne warunki handlu związane z nowymi instrumentami CFD w sekcji Specyfikacja Instrumentów na naszej stronie internetowej.

Nadal handlujesz na rachunku MetaTrader 4? Nadszedł czas, aby przetestować MetaTrader 5 i naszą flagową ofertę Trade.MT5, ponieważ te nowe instrumenty są dostępne wyłącznie na tym rachunku.

Otwórz rachunek Trade.MT5

* Prowizja dla ETF-ów jest wskazana do jednostronnej transakcji i jest pobierana na zasadzie `na transakcję`, czyli za każdym razem, gdy aktywo jest kupowane lub sprzedawane.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD w Admiral Markets UK Ltd. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD w Admiral Markets AS . Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.