79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Nowa funkcja w dodatku MetaTrader 4 Supreme Edition

Wrzesień 02, 2015 07:58

Szanowni Państwo,

Rok 2015 to okres, kiedy wprowadzamy do dodatku Supreme wiele dodatkowych funkcji postulowanych przez naszych Klientów. Dziś mamy przyjemność zaprezentować kolejną małą, lecz ważną funkcję, o którą prosili Klienci. Od teraz możliwe jest sprawdzenie orientacyjnego ryzyka i zysku wszystkich pozycji w Trade Terminalu MT4 Supreme.

Do tej pory nie było możliwe sprawdzenie poziomu ryzyka pozycji na MetaTrader 4 w walucie depozytowej rachunku. Nasz nowy Trade Terminal pozwala uzyskać podgląd i dostarcza podstawowe informacje na temat Twojego rachunku. Teraz możesz uzyskać szybki podgląd poziomów ryzyka i zysku Twoich pozycji, o ile ustawiłeś SL lub TP dla określonej pozycji.

Przykładowo: Jeśli posiadasz otwartą pozycję na GBP/USD o wolumenie 1 lot i SL na poziomie 10 pipsów, oprogramowanie obliczy poziom ryzyka i wyświetli te dane w kolumnie Risk (indicative). Zamiast zwykłego poziomu SL teraz będziesz wiedział dokładnie co to oznacza dla Twojego rachunku.

Dodatkowo możesz otrzymać podsumowanie wszystkich transakcji na rachunku i sprawdzić zsumowane poziomy ryzyka i zysku dla wszystkich pozycji. Dzięki tej funkcji możesz oszacować ryzyko znacznie łatwiej oraz podjąć niezbędne decyzje dotyczące zarządzania ryzykiem, które pomogą Ci być jeszcze lepszym inwestorem.

Orientacyjny poziom ryzyka pokazuje kwotę straty lub zysku w przypadku, kiedy transakcja zostanie zamknięta dokładnie po cenie ustawionej w parametrze stop loss. Wartość straty lub zysku może ulec zmianie w związku z poślizgiem. Egzekucja zlecenia następuje zawsze po pierwszej dostępnej do realizacji cenie.

MT4 Supreme Edition posiada ponad 60 innych funkcji dostępnych bezpłatnie. Wystarczy pobrać i zainstalować zaktualizowaną wersję MT4 Supreme z naszej strony internetowej.

Zoptymalizuj swój trading z naszym ekskluzywnym i innowacyjnym narzędziem, które zwiększa możliwości jednej z najpopularniejszych platform transakcyjnych MetaTrader 4.

Z poważaniem,

Zespół Admiral Markets

„Fin Tech" – ulepszanie usług finansowych dzięki innowacyjnym technologiom – to najnowszy trend w branży finansowej. Admiral Markets jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi handlowych w celu doskonalenia tradingu naszych Klientów. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i sugestie. To właśnie dzięki nim możemy stale poprawiać jakość naszych usług. Prosimy o przesyłanie sugestii na adres supreme@admiralmarkets.com.


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.