Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Admiral Markets mianowany najlepszym Brokerem CFD 2019 w Niemczech

Luty 12, 2019 09:31

Best CFD broker 2019

Z przyjemnością informujemy, że Admiral Markets UK Ltd. został uznany przez Deutsches Kundeninstitut (DKI) najlepszym niemieckim brokerem CFD 2019! TAK, zrobiliśmy to ponownie - jest to czwarty rok, w którym Admiral Markets został uznany za jednego z wiodących niemieckich brokerów CFD.

Niemiecki oddział Admiral Markets otrzymał najwyższą liczbę pięciu gwiazdek w Ankiecie satysfakcji Klienta przeprowadzonej przed DKI na najlepszego Brokera CFD 2019, która zebrała opinie 1.015 aktywnych traderów. W badaniu, które trwało od października 2018 do stycznia 2019 roku, poproszono aktywnych traderów CFD o ocenę preferowanego brokera CFD, klasyfikując ich w kategoriach tradingu, obsługi klienta, platformy transakcyjnej, stosunku jakości do ceny, ogólnego zadowolenia i tradingu mobilnego.

"Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za najlepszego brokera CFD w Niemczech" - skomentował Jens Chrzanowski, członek zarządu Admiral Markets Group AS. "Pierwsze i drugie miejsce, które otrzymaliśmy w różnych kategoriach, dzięki zasłudze ponad 1000 aktywnych traderów głosujących na Admiral Markets to dowód na to, że nasze wysiłki, aby zapewnić najlepsze warunki handlowe, najwyższą satysfakcję i najlepszą obsługę klienta się opłacają".

Admiral Markets oprócz nagrody dla najlepszego brokera CFD zdobył również pierwsze miejsce w następujących kategoriach: tradingu, obsługi klienta i stosunku jakości do ceny oraz drugie miejsce w rankingach platformy transakcyjnej oraz możliwości składania zleceń.

"Chcielibyśmy podziękować wszystkim traderom, którzy głosowali na Admiral Markets w poszczególnych kategoriach - to motywuje nas do dalszej pracy, aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenie w tradingu", powiedział Jens Chrzanowski.

Handel z wielokrotnie nagradzanym Brokerem

Czy jesteś gotowy do rozpoczęcia handlu z wielokrotnie nagradzanym brokerem? Jeśli tak, otwórz rachunek i powiedz TAK najlepszej aktualnej ofercie:

  • Nasze najniższe spready: Typowe spready od 0,6 pipsa dla EUR/USD i tylko 0,8 pipsa dla DAX30.
  • Nasze znakomite warunki handlu: no Dealing desk, bez minimalnego dystansu dla stop loss'a, niskie minimalne depozyty i bardzo szybka realizacja.
  • Najlepsza platforma transakcyjna na świecie: Handluj z najpopularniejszym na świecie narzędziem do tradingu MetaTrader. Wybierz pomiędzy MT4 i MT5, a otrzymasz obie z ekskluzywną wtyczką Admiral Markets Supreme Edition.

Handluj na rynku Forex


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.