79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets uznany najlepszym brokerem CFD 2019!

Maj 07, 2019 11:25

best CFD broker award

TAK, to nasz kolejny sukces! Niemiecki magazyn "Focus Money" uznał Admiral Markets UK Ltd. najlepszym brokerem CFD w 2019 roku!

Oprócz tego, Admiral Markets osiągnął również najwyższy ranking w podkategorii "Stosunek jakości do ceny" i znalazł się w czołówce niemieckich brokerów w następujących podkategoriach: bezpieczeństwa, obsługi i wsparcia, oferty produktowej i technologii.

o Nagrodach

Aby określić ranking najlepszych niemieckich brokerów CFD, firma analityczno-konsultingowa ServiceValue, w imieniu Focus Money przeprowadziła ankietę wśród około 1100 klientów z 20 banków i brokerów na temat funkcji, które obejmowały bezpieczeństwo, stosunek jakości do ceny, usługę, produkt i technologię.

W badaniu zapytano o opinię na temat około 20 kryteriów dotyczących usług i wydajności, w tym kosztów i opłat, bezpieczeństwa funduszy klientów, interaktywnych możliwości szkoleniowych, wyboru oferty, stabilności platformy transakcyjnej, innowacyjnych możliwości handlowych i wsparcia. Wyniki te zostały następnie podzielone na podkategorie oferty produktów i usług, relacji jakości do ceny, bezpieczeństwa, usług i doradztwa oraz technologii.

W wyniku tych pięciu kategorii wyłoniła się ogólna ocena dla najlepszego brokera CFD.

Ogólne informacje zwrotne pokazały, że inwestorzy CFD są zadowoleni ze swoich brokerów (38% respondentów zgadza się, że są w dobrych rękach, zaś 48% zdecydowanie się z tym zgadza).

Handluj z Najlepszym Brokerem CFD w 2019 roku

Jesteś gotowy, aby rozpocząć trading z najlepszym Brokerem CFD 2019? Powiedz TAK naszym najlepszym warunkom:

  • Handluj z typowym spreadem 0,6 pipsa dla EUR/USD i 0,8 pipsa dla kontraktów CFD na DAX30.
  • Wybierz jeden z ponad 8000 instrumentów, dostępnych na MetaTrader 4 i 5 - najczęściej wybieranych platformach handlowych na świecie.
  • Skorzystaj z dźwigni finansowej do 1:500 dla klientów profesjonalnych i 1:30 dla klientów detalicznych.

Następnie otwórz rachunek rzeczywisty, aby rozpocząć handel już dziś!

Otwórz_rachunekAdmiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.