79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Problem ze zgodnością MetaTrader z MacOS Catalina

Październik 15, 2019 13:20

Szanowni Państwo,

wiadomość ta dotyczy tylko użytkowników korzystających z MetaTrader dla Mac.

Niestety, ale najnowsza aktualizacja dla systemu MacOS Catalina spowodowała problem ze zgodnością, który nie pozwala na prawidłowe funkcjonowanie platformy MetaTrader. W związku z tym, rekomendujemy wszystkim użytkownikom korzystającym z systemu MacOS, deklarującym chęć kontynuowania handlu na tym systemie, aby dokonali aktualizacji dopiero wówczas, gdy dostępna będzie poprawka aktualizacji rozwiązująca problem.

Tymczasem użytkowników, których problem dotyczy informujemy, iż mogą kontynuować trading bezpośrednio z przeglądarki dzięki WebTrader lub zainstalować system operacyjny Windows na swoich komputerach Mac, jako drugi system operacyjny albo też skorzystać z oprogramowania do wirtualizacji, takiego jak Parallels.

Pozostali Traderzy, którzy korzystają z komputera PC lub platformy Windows informujemy, że bez problemu mogą kontynuować trading, ponieważ problem ich nie dotyczy.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań dotyczących wyżej opisanego problemu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Serdecznie pozdrowiamy,

Admiral Markets


Handluj na rynku Forex i CFD bezpośrednio w Twojej przeglądarce dzięki platformie WebTrader

Admiral Markets oferuje możliwość handlu na MetaTrader 5 bezpośrednio w Twojej przeglądarce lub po pobraniu jej BEZPŁATNIE! Uzyskaj dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym, analizy technicznej, prognoz od profesjonalnych ekspertów tradingu oraz tysięcy instrumentów finansowych, na których możesz handlować i inwestować. Rozpocznij swoją podróż inwestycyjną we właściwy sposób, klikając na poniższy baner!

MetaTrader 5 pobierz bezpłatnieAdmiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.