79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Mateusz Groszek Najlepszym Analitykiem Kryptowalut w 2017

Grudzień 05, 2017 11:40

Mateusz Groszek

Kryptowaluty to bardzo gorący temat w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu gościliśmy na targach i konferencji Cryptocurrency World Expo, w trakcie której uczestnicy m.in. głosowali na najlepszego analityka kryptowalut w 2017 roku.

Jest nam niezmiernie miło, że nasz analityk Mateusz Groszek został doceniony za trafność i wysoki poziom merytoryczny publikowanych analiz, a tym samym za wkład w edukowanie uczestników obrotu kryptowalutami. To wielkie wyróżnienie zarówno dla nas jak i oczywiście dla Mateusza.

Mateusz Groszek - Najlepszy Analityk Kryptowalut 2017

Mateusz Groszek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizuje się analizie makroekonomicznej. Swoją współpracę z Admiral Markets rozpoczął w 2015 roku i od tego czasu przygotowuje analizy, komentarze oraz raporty dla klientów Admiral Markets. Trafność jego prognoz została wielokrotnie podkreślona na łamach takich dzienników jak "Parkiet" czy "Puls Biznesu". Mateusz prowadzi również szkolenia dla klientów AM, w tym spotkanie online "Kryptowaluty od A do Z".

"Cieszyłem się niezmiernie, gdy zostałem nominowany do tej nagrody. Teraz cieszę się jeszcze bardziej, że to mnie przypadł zaszczyt jej zdobycia. Oczywiście dołożę wszelkich starań, aby wszystkie moje dalsze analizy niosły za sobą jak najwyższą wartość dla inwestorów i traderów", mówi Mateusz Groszek.

Cryptocurrency World Expo

Śledź nasze komentarze i analizy

Od wielu lat naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów analitycznych. Mamy nadzieję, że lektura raportów, analiz, komentarzy pozwala naszym Klientom jeszcze dogłębniej zrozumieć to, co dzieje się na rynkach. Wszystkie artykuły analityczne możesz znaleźć w dedykowanej sekcji Puls Rynku, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj również najnowszą analizę kryptowalut...

Przejdź do analizy Ethereum vs Bitcoin

Szkolenia online z Mateuszem Groszkiem

Edukacja to najważniejszy proces nie tylko dla traderów. Ciężko wyobrazić sobie, że bez zdobycia odpowiedniej wiedzy będziemy w stanie być najlepszymi w danej dziedzinie. W naszej opinii, od zdobywania wiedzy zaczyna się wszystko.

Nasze bezpłatne szkolenia online skupiają się nie tylko wokół tematyki tradingowej, ale również inwestycyjnej. Naszym celem jest edukacja na każdym poziomie zaawansowania i w taki też sposób tworzymy nasze szkolenia oraz kursy.

Sprawdź najbliższe szkolenia online, w tym szkolenie "Kryptowaluty od A do Z" i już teraz zarezerwuj miejsce na spotkania online, które najbardziej Cię interesują.

Bezpłatny Rachunek Demo


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.