79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Mapa Aktywności Rynku - nowy rynkowy radar do codziennej obserwacji instrumentów

Sierpień 05, 2015 16:35

Szanowni Państwo,

Niezmiernie nam miło poinformować, że wprowadziliśmy nową sekcję analityczną na naszej stronie internetowej. Od teraz mogą Państwo używać Mapy Aktywności Rynku, która pozwoli być na bieżąco z instrumentami o największej zmienności, zarówno wzrostami jak i spadkami cen. A wszystko to w czasie rzeczywistym.

Mapa Aktywności Rynku przetwarza dane w czasie rzeczywistym z naszego rachunku Trade.MT4 i na bieżąco prezentuje najbardziej zmienne instrumenty. Od teraz mogą Państwo wyszukiwać nowych możliwości inwestycyjnych na najbardziej interesujących rynkach.

Mapa Aktywności Rynku to bardzo przydatne narzędzie, które poza prezentowaniem informacji odnośnie ruchów na danych instrumentach, pozwoli Państwu również lepiej zarządzać ryzykiem posiadanych pozycji.

Poznaj Mapę Aktywności Rynku

W przypadku pytań związanych z Mapą Aktywności Rynku prosimy o kontakt pod numerem +48 22 860 60 26 lub adresem e-mail: pomoc@admiralmarkets.com.

Zespół Admiral Markets