79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Transakcje na CFD na Kryptowaluty bez terminu wygasania

Kwiecień 09, 2018 08:40

CFD na Kryptowaluty

Z przyjemnością ogłaszamy, że wszystkie pozycje na naszych kryptowalutowych CFD nie będą już limitowane w czasie i zamykane automatycznie o 23:00 w piątkowy wieczór. Od teraz możesz swobodnie wykorzystywać długoterminowe strategie inwestycyjne i utrzymywać otwarte pozycję tak długo jak zechcesz.

W dodatku, chcielibyśmy przypomnieć, że ostatnio usunęliśmy prowizje na CFD na kryptowaluty oraz obniżyliśmy koszt finansowania tych pozycji do -30% dla pozycji długich i +10% dla pozycji krótkich. Dźwignia do 1:5 oraz możliwa krótka sprzedaż na tych instrumentach, czynią naszą ofertę wysoce konkurencyjną.

Prosimy zwrócić uwagę, że handel będzie odbywał się według obecnego harmonogramu 24h/5dni. Oczekujemy na umożliwienie handlu na kryptowalutowych CFD także w weekendy i zaimplementujemy to rozwiązanie tak szybko jak będzie to możliwe.

Jednak do tego momentu jesteśmy zmuszeni zastosować środki ochronne na wypadek wystąpienia ujemnego salda na rachunku, które może być spowodowane lukami cenowymi po weekendowym otwarciu. Zwróć uwagę, że dla kontraktów CFD na Bitcoin (BTCUSD) i Ethereum (ETHUSD) wprowadzamy okres 'przed zamknięciem', rozpoczynający się od 22:00 w piątek, z lewarem ograniczonym do 1:2.

Ponieważ pozycje na CFD na kryptowaluty będą rolowane w weekendy, od teraz trzydniowe koszty finansowania będą naliczane w piątki.

Zwróć uwagę na sekcję aktualności na naszej stronie, by zawsze posiadać świeże informacje o naszej ofercie.

Handluj na CFD na Kryptowaluty


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.