Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Admiral Markets uruchamia narzędzie do analizy kryptowalut

Kwiecień 05, 2018 21:15

KryptoMetr

Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie naszego narzędzia KryptoMetr - całkowicie nowego i bezpłatnego narzędzia analitycznego, które pozwala porównać wartość wszystkich istniejących kryptowalut i tokenów poprzez dostosowanie ich cen przez podaż i wolumen w stosunku do Bitcoina. Może to pomóc w analizie aktywów pochodzących z naszej oferty CFD na Kryptowaluty.

Czy określona kryptowaluta jest " zbyt tania" lub "zbyt droga", "przeceniona" lub "wyprzedana"? Czy kryptowaluta z pierwszej dziesiątki nadal ma przewagę?

Nasz nowy KryptoMetr pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania samemu, bez konieczności czytania podręczników o analizie!

KryptoMetr

Źródło: KryptoMetr Admiral Markets

Czy przeżywamy bańkę kryptowalutową?

Zdecydowana większość traderów kryptowalut weszła na rynek w drugiej połowie 2017 roku, kiedy pierwotne projekty - takie jak Bitcoin i Ethereum - już wyglądały na "drogie". W tym samym czasie powstały tysiące "tańszych" coinów, które wydają się bardziej atrakcyjne.

Niedoświadczeni traderzy, którym czasami brakuje wiedzy ekonomicznej lub znajomości technologii blockchain kierują się wyłącznie chęcią "szybkiego wzbogacenia się", masowo wpadając w pułapkę cen i kupując wszystko, co wygląda na "tanie", poza głównymi walutami. Doprowadziło to do znacznego wykupienia rynków kryptowalutowych, dzięki czemu ostatnio wystrzeliły kursy altcoinów i tokenów. Taka ekscytacja musiała zostać zgaszona gwałtowną korektą.

Nasz KryptoMetr stara się podkreślić fakt, że niektóre monety - w tym te z pierwszej 10 według kapitalizacji rynkowej - są nadal zbyt drogie w stosunku do Bitcoina, na tak dużą skalę, że spekulacyjna część ceny Bitcoin, jakakolwiek może ona być, ma tutaj marginalne znaczenie.

Wypróbuj nasz KryptoMetr i zobacz, czego dowiesz się o dzisiejszym rynku kryptowalut.

Czy mogę handlować kryptowalutami w Admiral Markets?

Tak! Admiral Markets oferuje obecnie kontrakty CFD na osiem kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Monero i Zcash.

To, co jest szczególnie ważne w handlu kontraktami CFD na kryptowaluty zamiast kryptowalutami - to wykorzystanie dźwigni finansowej w skali do 1: 5 i możliwość zarobku na spadkach cen! Ważne jest również to, że nie ma ryzyka trwałego utracenia wszystkich środków z powodu ludzkich błędów lub hakowania, co może się zdarzyć podczas inwestowania w kryptowaluty.

Już dziś rozpocznij handel CFD na kryptowaluty na platformie MetaTrader 5 i wzbogać swoją platformę handlową, pobierając naszą wtyczkę MetaTrader Supreme Edition - unikalny pakiet ponad 60 narzędzi i wskaźników - za darmo!

MT4 Supreme Edition


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.