79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Market wprowadza nowy kreator linków polecających.

Wrzesień 16, 2019 11:47

referral link creator

Miło nam poinformować, że w portalu partnerskim Admiral Markets został uruchomiony nowy kreator linków polecających!

Generator linków polecających pozwala partnerom tworzyć unikalne linki polecające dla różnych stron docelowych, produktów i języków, a także umożliwia podgląd strony, jaką będzie widział docelowy klient. Daje to partnerom znacznie większą kontrolę nad reakcją odbiorców, do których kierowany jest link.

Oto niektóre zalety nowego systemu:

  • Możliwość wygenerowania linków polecających do 11 podstron Admiral Markets: dowiedz się dokładnie, co widzą Twoi klienci.
  • Wybór optymalnego języka dla swoich odbiorców: zwiększ liczbę konwersji dzięki przekierowaniu klientów do interesujących ich treści.
  • Podgląd połączonych stron docelowych: przetestuj swoje linki polecające przed ich wysłaniem, aby upewnić się, że po uruchomieniu kampanii marketingowej nie pojawią się jakiekolwiek problemy.
  • Unikalne tagi do śledzenia: skonfiguruj unikalne tagi, aby rozróżnić poszczególne linki polecające i jednocześnie śledzić ich skuteczność, aby pomóc Ci stworzyć jeszcze skuteczniejsze kampanie w przyszłości.

Już dziś przetestuj kreatora linków polecających w portalu partnerskim!

Dlaczego warto zostać Partnerem Admiral Markets?

Współpraca z Admiral Markets daje możliwość zwiększenia Twoich dochodów lub rozwoju biznesu: wystarczy, że zaprosisz nowych inwestorów, którzy zdecydują się rozpocząć u nas trading.

Poznaj tylko niektóre korzyści, jakie otrzymasz decydując się na program partnerski Admiral Markets:

  • Konkurencyjne prowizje: Wybierz strukturę prowizji, która najbardziej Ci odpowiada. Im bardziej Twój biznes się rozwija, tym wyższą prowizję możemy zaoferować.
  • Przejrzysta i elastyczna płatność: dowiedz się, ile zyskasz dzięki przejrzystym płatnościom i raportom.
  • Współpraca z zaufanym i renomowanym brokerem: współpracuj z wielokrotnie nagradzanym, regulowanym brokerem, obecnym w ponad 20 krajach.
  • Dostęp do Portalu Partnerskiego 24/7 : uzyskaj bezpieczny i natychmiastowy dostęp do swojej strony dzięki dodatkowym funkcjom, prowizjom i aktualizacjom zysków.
  • Najnowocześniejsze materiały marketingowe: zwiększ swoje wyniki za pomocą profesjonalnych banerów, widżetów, broszur, szablonów wiadomości e-mail, okładek na Facebook i nie tylko.
  • Wsparcie dostępne w 24 językach: nasz dedykowany zespół składający się z wielojęzycznych specjalistów jest do Twojej dyspozycji i zawsze służy pomocą.

Gotowy, aby zacząć? Dowiedz się więcej, jak zostać partnerem Admiral Markets już dziś!Program afiliacyjny


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.