76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Kontynuacja usług w trakcie światowego kryzysu Covid-19

Marzec 12, 2020 22:12

Continuation Service

Szanowni Państwo,

w związku z ciągłymi obawami dotyczącymi potencjalnego wpływu koronawirusa chcemy zapewnić, iż Admiral Markets podjął wszelkie środki ostrożności, aby zagwarantować, iż nie wystąpią żadne zakłócenia w świadczeniu usług na rzecz naszych Klientów.

Admiral Markets dysponuje solidnym systemem zarządzania ciągłością działania, w ramach którego nasze plany biznesowe są regularnie weryfikowane i testowane. Obejmuje to m.in. plany umożliwiające pracownikom Admiral Markets zdalną pracę w przypadku wystąpienia na dużą skalę zdarzenia w dowolnym regionie, w którym firma posiada swój oddział.

Admiral Markets ściśle monitoruje sytuację i stosuje się do wytycznych rządowych dotyczących ochrony zdrowia w każdym z krajów, w których prowadzimy działalność, zapewniając tym samym, że jesteśmy przygotowani do udzielenia odpowiedzi na wszelkie dalsze zalecenia rządowe.

Podczas, gdy brokerzy online w niektórych regionach mieli trudności techniczne z powodu dużej zmienności oraz wolumenu obrotu, a ich klienci nie mogli otworzyć zleceń wykazujących wysokie skoki notowań, Admiral Markets z dumą potwierdza, że wszystkie nasze systemy transakcyjne były dostępne przez cały czas trwania kryzysu związanego z koronawirusem, a nasza infrastruktura techniczna została zaprojektowana z myślą o wysokich wolumenach transakcji. To zaledwie jedna z wielu korzyści płynących z handlu z Brokerem CFD Roku 2019 (według Brokerwahl.de), a także TOP Brokerem CFD roku 2020 (według DKI).

Nie przewidujemy żadnych zakłóceń technicznych w świadczonych przez nas usługach, dodatkowo podjęliśmy kroki, aby zapewnić ciągłość działania w obecnie rozwijającej się sytuacji. Jednakże, jeśli światowe giełdy wprowadzą przerwę w handlu, notowania w tym czasie podawane na platformie pochodnych produktów CFD i wszystkich instrumentów finansowych, które są z nimi związane nie będą aktualne.

Chociaż zmienność na rynku w takich sytuacjach może budzić niepokój wśród wielu traderów i inwestorów, to dzięki Admiral Markets masz możliwość osiągania zysków zarówno na spadkach, jak i wzrostach kursów, a także zawierania pozycji długich lub krótkich. Ponadto, za pomocą handlu online, niezależnie od tego, gdzie jesteś masz dostęp do naszych systemów transakcyjnych, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać każdą okazję handlową.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące koronawirusa i jego potencjalnego wpływu na Twoją działalność tradingową i inwestycyjną, skontaktuj się bezpośrednio z Twoim Opiekunem rachunku.

Pozdrawiamy serdecznie,

Admiral Markets

konto forex i cfd