79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Bezpłatne depozyty za pomocą kart kredytowych w Admiral Markets

Styczeń 18, 2018 15:50

karta kredytowa bez opłat

Jak wiesz, nigdy nie przestajemy pracować nad zapewnieniem Ci najlepszych możliwych warunków handlu, co obejmuje pomoc w lokowaniu środków na rachunkach tak szybko, łatwo i wygodnie, jak to tylko możliwe.

Z tego powodu, z przyjemnością ogłaszamy, że deponowanie środków za pomocą kart kredytowych będzie teraz tak tanie, jak to tylko możliwe - w 100% darmowe!

Od 15 stycznia 2018 r. wszystkie płatności kartą kredytową są całkowicie DARMOWE!

Czas to pieniądz!

Handel z Admiral Markets jest szybki! Realizacja zleceń na rynku Forex i CFD jest zwykle liczona w milisekundach, ale wpłaty za pośrednictwem banku mogą trwać do trzech dni. Dlaczego więc nie przyspieszyć depozytów, realizując je za pomocą karty kredytowej? Wypróbuj już dziś i deponuj środki bez ponoszenia opłat!

Przypominamy, że wszelkie złożone depozyty, powinny być używane wyłącznie w celach tradingowych.

Płatności natychmiastowe - temat roku 2018!

Jeśli nie lubisz używać kart kredytowych, mamy wiele innych opcji szybkich przelewów: wypróbuj Przelewy24 lub Klarna ("Sofort"), które także są dostępne w Polsce. Zawsze upewniamy się, że nasza oferta jest dopasowana do Twoich potrzeb - naszego lojalnego Klienta. Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące możliwości deponowania środków.

W przypadku pytań dotyczących tego lub innego aspektu naszych usług, skontaktuj się z lokalnym zespołem obsługi Klienta.

Bezpłatne Szkolenia Online


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.