Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Kalkulator depozytu zabezpieczającego zintegrowany z platformą MT4 – zwiększ możliwości swojego handlu!

Czerwiec 16, 2015 12:25

Szanowni Państwo,

W 2015 roku wdrożyliśmy do naszej nakładki MT4 Supreme niektóre z dodatkowych funkcji, zgłaszanych przez naszych Klientów. Dziś z dumą informujemy, że wprowadziliśmy dwie nowe, dodatkowe funkcje, które dołączyliśmy do Mini Terminala. Funkcje te pomogą podejmować jeszcze lepsze decyzje inwestycyjne.

Kalkulator depozytu

Dzięki tej funkcji będą Państwo w stanie obliczyć niezbędny depozyt zabezpieczający dla pozycji, którą chcą Państwo zająć.

W porównaniu do standardowych kalkulatorów dostępnych na stronach internetowych, nasz nowy kalkulator depozytu, będzie mógł brać pod uwagę już otwarte pozycje, obliczać wielkość pozycji przeciwstawnych, a także będzie automatycznie rozpoznawał wielkość dźwigni finansowej na Państwa rachunku.

Zapraszamy do wypróbowania nowych możliwości jakie daje Kalkulator depozytu.

Kalkulator ryzyka

Nasz ulepszony kalkulator ryzyka oblicza ryzyko inwestycji w konkretnej walucie rachunku. Dostarcza także Państwu dodatkowe informacje dotyczące depozytu dla określonej wielkości pozycji.

Nie trzeba już samemu przeprowadzać żadnych obliczeń. Wystarczy, ustawić poziom Stop Loss i maksymalne ryzyko, które jesteśmy w stanie ponieść. Wielkość pozycji zostanie obliczona automatycznie.

Możemy także zdefiniować ryzyko jak procent salda rachunku lub salda rejestru operacyjnego.
Wystarczy parę kliknięć i pozycja może być przesłana na rynek.

Supreme Edition to ponad 60 dodatkowych funkcji, które są dostępne dla Państwa bezpłatnie. Wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą wersję nakładki MT4 Supreme Edition z naszej strony internetowej.

Dzięki naszym innowacyjnym i ekskluzywnym narzędziom, które jeszcze bardziej wzmocnią funkcjonalność platformy MetaTrader 4 mogą Państwo uczynić swój trading jeszcze bardziej efektywnym.

Z poważaniem

Zespół Admiral Markets

„Fin Tech" – ulepszanie usług finansowych dzięki innowacyjnym technologiom – to najnowszy trend w branży finansowej. Admiral Markets jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi handlowych w celu doskonalenia tradingu naszych Klientów. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i sugestie. To właśnie dzięki nim możemy stale poprawiać jakość naszych usług. Prosimy o przesyłanie sugestii na adres supreme@admiralmarkets.com.