Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Kalkulator depozytu zabezpieczającego zintegrowany z platformą MT4 – zwiększ możliwości swojego handlu!

Czerwiec 16, 2015 12:25

Szanowni Państwo,

W 2015 roku wdrożyliśmy do naszej nakładki MT4 Supreme niektóre z dodatkowych funkcji, zgłaszanych przez naszych Klientów. Dziś z dumą informujemy, że wprowadziliśmy dwie nowe, dodatkowe funkcje, które dołączyliśmy do Mini Terminala. Funkcje te pomogą podejmować jeszcze lepsze decyzje inwestycyjne.

Kalkulator depozytu

Dzięki tej funkcji będą Państwo w stanie obliczyć niezbędny depozyt zabezpieczający dla pozycji, którą chcą Państwo zająć.

W porównaniu do standardowych kalkulatorów dostępnych na stronach internetowych, nasz nowy kalkulator depozytu, będzie mógł brać pod uwagę już otwarte pozycje, obliczać wielkość pozycji przeciwstawnych, a także będzie automatycznie rozpoznawał wielkość dźwigni finansowej na Państwa rachunku.

Zapraszamy do wypróbowania nowych możliwości jakie daje Kalkulator depozytu.

Kalkulator ryzyka

Nasz ulepszony kalkulator ryzyka oblicza ryzyko inwestycji w konkretnej walucie rachunku. Dostarcza także Państwu dodatkowe informacje dotyczące depozytu dla określonej wielkości pozycji.

Nie trzeba już samemu przeprowadzać żadnych obliczeń. Wystarczy, ustawić poziom Stop Loss i maksymalne ryzyko, które jesteśmy w stanie ponieść. Wielkość pozycji zostanie obliczona automatycznie.

Możemy także zdefiniować ryzyko jak procent salda rachunku lub salda rejestru operacyjnego.
Wystarczy parę kliknięć i pozycja może być przesłana na rynek.

Supreme Edition to ponad 60 dodatkowych funkcji, które są dostępne dla Państwa bezpłatnie. Wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą wersję nakładki MT4 Supreme Edition z naszej strony internetowej.

Dzięki naszym innowacyjnym i ekskluzywnym narzędziom, które jeszcze bardziej wzmocnią funkcjonalność platformy MetaTrader 4 mogą Państwo uczynić swój trading jeszcze bardziej efektywnym.

Z poważaniem

Zespół Admiral Markets

„Fin Tech" – ulepszanie usług finansowych dzięki innowacyjnym technologiom – to najnowszy trend w branży finansowej. Admiral Markets jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi handlowych w celu doskonalenia tradingu naszych Klientów. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i sugestie. To właśnie dzięki nim możemy stale poprawiać jakość naszych usług. Prosimy o przesyłanie sugestii na adres supreme@admiralmarkets.com.


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.