Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Kalkulator depozytu zabezpieczającego zintegrowany z platformą MT4 – zwiększ możliwości swojego handlu!

Czerwiec 16, 2015 12:25

Szanowni Państwo,

W 2015 roku wdrożyliśmy do naszej nakładki MT4 Supreme niektóre z dodatkowych funkcji, zgłaszanych przez naszych Klientów. Dziś z dumą informujemy, że wprowadziliśmy dwie nowe, dodatkowe funkcje, które dołączyliśmy do Mini Terminala. Funkcje te pomogą podejmować jeszcze lepsze decyzje inwestycyjne.

Kalkulator depozytu

Dzięki tej funkcji będą Państwo w stanie obliczyć niezbędny depozyt zabezpieczający dla pozycji, którą chcą Państwo zająć.

W porównaniu do standardowych kalkulatorów dostępnych na stronach internetowych, nasz nowy kalkulator depozytu, będzie mógł brać pod uwagę już otwarte pozycje, obliczać wielkość pozycji przeciwstawnych, a także będzie automatycznie rozpoznawał wielkość dźwigni finansowej na Państwa rachunku.

Zapraszamy do wypróbowania nowych możliwości jakie daje Kalkulator depozytu.

Kalkulator ryzyka

Nasz ulepszony kalkulator ryzyka oblicza ryzyko inwestycji w konkretnej walucie rachunku. Dostarcza także Państwu dodatkowe informacje dotyczące depozytu dla określonej wielkości pozycji.

Nie trzeba już samemu przeprowadzać żadnych obliczeń. Wystarczy, ustawić poziom Stop Loss i maksymalne ryzyko, które jesteśmy w stanie ponieść. Wielkość pozycji zostanie obliczona automatycznie.

Możemy także zdefiniować ryzyko jak procent salda rachunku lub salda rejestru operacyjnego.
Wystarczy parę kliknięć i pozycja może być przesłana na rynek.

Supreme Edition to ponad 60 dodatkowych funkcji, które są dostępne dla Państwa bezpłatnie. Wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą wersję nakładki MT4 Supreme Edition z naszej strony internetowej.

Dzięki naszym innowacyjnym i ekskluzywnym narzędziom, które jeszcze bardziej wzmocnią funkcjonalność platformy MetaTrader 4 mogą Państwo uczynić swój trading jeszcze bardziej efektywnym.

Z poważaniem

Zespół Admiral Markets

„Fin Tech" – ulepszanie usług finansowych dzięki innowacyjnym technologiom – to najnowszy trend w branży finansowej. Admiral Markets jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi handlowych w celu doskonalenia tradingu naszych Klientów. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i sugestie. To właśnie dzięki nim możemy stale poprawiać jakość naszych usług. Prosimy o przesyłanie sugestii na adres supreme@admiralmarkets.com.


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.