Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Handluj Uberem w Admiral Markets!

Maj 14, 2019 15:00

W piątek 10 maja, Uber wyemitował w swojej pierwszej ofercie publicznej 180 milionów akcji. O ile Uber zakładał cenę w przedziale od 44 do 50 dolarów za akcję, to ostatecznie ustalono poziom 45 dolarów, co dało kapitalizację na poziomie 82,4 mld USD.

Wygląda na to, że ta oferta, która była jedną z największych w historii, błyskawicznie osiągnęła poziom nasycenia, co doprowadziło do szybkiej wyprzedaży. Skutkiem tego był obserwowany spadek ceny o 8 proc. krótko po starcie notowań. Pamiętajmy, że Uber wszedł na rynek z wartością przekraczającą ośmiokrotnie wartość osiąganych przychodów, co sprawia, że jest to ciekawy rynek do obserwacji.

Jak możesz uczestniczyć w tych ekscytujących wydarzeniach?

Ogromnie się cieszymy, że Admiral Markets oferuje akcje Ubera na rachunku Admiral.Invest!

Od 10 maja 2019 r. akcje Ubera są dostępne dla wszystkich klientów Admiral Markets, którzy posiadają rachunek Admiral.Invest.

Rachunek Admiral.Invest z platformą MetaTrader 5 daje Traderom dostęp do tysięcy akcji i ETFów z 15 największych światowych giełd papierów wartościowych.

Dlaczego warto inwestować z rachunku Admiral.Invest?

  • Możesz otworzyć rachunek już od 1 EUR i rozpocząć handel od zaledwie 0.01 USD za akcję z minimalnymi opłatami transakcyjnymi w wysokości zaledwie 1 USD za akcje US.
  • Otrzymasz bezpłatne dane rynkowe w czasie rzeczywistym, bez opóźnień i bez dodatkowych kosztów.
  • Stworzysz strumień potencjalnych pasywnych dochodów z portfela akcji dywidendowych
  • Będziesz mógł skorzystać z wielu zasobów znanej na całym świecie platformy transakcyjnej MetaTrader 5.

Wystarczy, że zalogujesz się do Gabinetu Inwestora i złożysz wniosek o rachunek Admiral.Invest.

Akcje Ubera rachunek Admiral.Invest

Ostrzeżenie:

Cena akcji, może zarówno spaść, jak i wzrosnąć, co ma związek, choć nie wyłączny, ze zmiennością na rynkach światowych. Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne lub rekomendacje inwestycyjne lub ofertę lub zachętę do zawierania transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że analizy instrumentów finansowych, które odnoszą się do wyników osiągniętych w przeszłości, mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, powinieneś zasięgnąć porady niezależnego doradcy finansowego, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.