79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Zmieniony harmonogram w handlu z uwagi na Święto Niepodległości w Polsce

Listopad 09, 2018 15:50

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż dnia 12 listopada 2018 r. notowania kontraktu CFD na indeks WIG20 będą wstrzymane ze względu na Święto Niepodległości w Polsce. Normalne godziny handlu zostaną wznowione 13 listopada 2018 roku.

Mimo chwilowej przerwy w notowaniach Warszawskiego Indeksu Giełdowego, nadal będzie mnóstwo okazji handlowych, ponieważ Admiral Markets oferuje CFD oparte na kursach 16 indeksów kasowych oraz 3 innych indeksów, opartych o kurs kontraktów futures. Nie wspominając o ponad 40 parach walutowych i tysiącach akcji. Dowiedz się więcej o oferowanych instrumentach finansowych.

"Standardowe godziny" różnią się w zależności od instrumentu. Szczegóły dla konkretnego instrumentu można znaleźć w Specyfikacji Instrumentów na naszej stronie internetowej.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić fakt, że istnieje wyższy poziom ryzyka związanego z utrzymaniem otwartych pozycji i zleceń oczekujących w tym okresie. Ponadto wskazane godziny handlu mogą ulec zmianie przez odpowiednie giełdy lub podmioty zapewniające płynność finansową. Dodatkowo, okresy takie jak ten, mogą zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia szerszych spreadów z powodu mniejszej płynności na rynku.

Z poważaniem

Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.