79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Poznaj Gabinet Inwestora 3.0!

Luty 15, 2019 10:00

Admiral Markets jest bardzo podekscytowany mogąc ogłosić wdrożenie nowego Gabinetu Inwestora 3.0!

Jeśli chciałbyś handlować wykorzystując najlepsze narzędzia na rynku, TAK - możesz to zrobić z Admiral Markets! Gabinet Inwestora to panel klienta Admiral Markets, na którym można otworzyć zarówno rachunki demonstracyjne, jak i rachunki rzeczywiste oraz uzyskać dostęp do istniejących rachunków, wpłacać lub wypłacać środki, pobierać najnowsze oprogramowanie transakcyjne i nie tylko.

Nowy i ulepszony Gabinet Inwestora zawiera cały szereg aktualizacji tak, aby dostarczał jeszcze lepsze doświadczenia w tradingu klientom Admiral Markets, w tym:

  • Najwyższej jakości bezpieczeństwo: Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonego audytu bezpieczeństwa, możesz być pewien, że informacje o Twoim rachunku są bezpieczne, chronione przez potwierdzone i sprawdzone praktyki bezpieczeństwa.
  • Absolutna niezawodność: Gabinet Inwestora po przejściu kompleksowych testów jest teraz jeszcze bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Błyskawiczne przyspieszenie : Gabinet Inwestora powstał przy użyciu skalowalnej, wydajnej technologii, co oznacza, że Twoje konta, narzędzia i platformy są dostępne natychmiastowo.
  • Przyjazny dla użytkownika: Nasz wykwalifiowany zespół ekspertów opracował mapę całej podróży użytkownika Gabinetu Inwestora po to, aby zapewnić, że wszystkim naszym klientom dostarczymy możliwie najlepsze doświadczenie w zarządzaniu rachunkami.

Wszyscy kwalifikujący się dotychczasowi klienci Admiral Markets dnia 25 stycznia 2019 roku zostali przeniesieni z poprzedniej wersji Gabinetu Inwestora (Trader's Room 2) do Gabinetu Inwestora 3.

Pragniemy podkreślić, że przeniesienie do Gabinetu Inwestora 3 to tylko pierwszy krok w procesie optymalizacji, gdyż zespół Admiral Markets pracuje obecnie nad szeregiem nowych funkcji, które zostaną wprowadzone na rynek w ciągu najbliższych miesięcy. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco najnowszych wiadomości od Admiral Markets!

Rozpoczynasz trading w Admiral Markets? Otwórz rachunek jeszcze dziś!

Jeśli myślisz o handlu z Admiral Markets pierwszym krokiem, abyś rozpoczął trading jest otwarcie zupełnie nowego rachunku w Gabinecie Inwestora.

Powiedz TAK Admiral Markets:

  • Naszym dotychczas najniższym spreadom: Typowy spread 0.6 pips'a na EUR/USD i 0.8 pips'a na CFD na DAX30
  • Ponad 3,000 instrumentów, w tym CFD na rynku Forex, akcje, towary, indeksy i inne
  • Najpopularniejsza na świecie platforma transakcyjna, na której możesz handlować wszędzie i na dowolnym urządzeniu
  • Licencjonowany i regulowany podmiot prawny z najwyższej jakości wsparciem klientów regionalnych oraz szytą na miarę ofertą globalną

Posiadając Gabinet Inwestora można otworzyć rachunek rzeczywisty lub demonstracyjny, pobrać najnowsze oprogramowanie tradingowe bądź handlować bezpośrednio z przeglądarki internetowej, a także wpłacać i wypłacać środki.

Nie zwlekaj, zacznij już dziś!

rachunek-trading-Admiral-markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.