Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona ICF
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Poznaj Gabinet Inwestora 3.0!

Luty 15, 2019 11:00

Admiral Markets jest bardzo podekscytowany mogąc ogłosić wdrożenie nowego Gabinetu Inwestora 3.0!

Jeśli chciałbyś handlować wykorzystując najlepsze narzędzia na rynku, TAK - możesz to zrobić z Admiral Markets! Gabinet Inwestora to panel klienta Admiral Markets, na którym można otworzyć zarówno rachunki demonstracyjne, jak i rachunki rzeczywiste oraz uzyskać dostęp do istniejących rachunków, wpłacać lub wypłacać środki, pobierać najnowsze oprogramowanie transakcyjne i nie tylko.

Nowy i ulepszony Gabinet Inwestora zawiera cały szereg aktualizacji tak, aby dostarczał jeszcze lepsze doświadczenia w tradingu klientom Admiral Markets, w tym:

 • Najwyższej jakości bezpieczeństwo: Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonego audytu bezpieczeństwa, możesz być pewien, że informacje o Twoim rachunku są bezpieczne, chronione przez potwierdzone i sprawdzone praktyki bezpieczeństwa.
 • Absolutna niezawodność: Gabinet Inwestora po przejściu kompleksowych testów jest teraz jeszcze bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Błyskawiczne przyspieszenie : Gabinet Inwestora powstał przy użyciu skalowalnej, wydajnej technologii, co oznacza, że Twoje konta, narzędzia i platformy są dostępne natychmiastowo.
 • Przyjazny dla użytkownika: Nasz wykwalifiowany zespół ekspertów opracował mapę całej podróży użytkownika Gabinetu Inwestora po to, aby zapewnić, że wszystkim naszym klientom dostarczymy możliwie najlepsze doświadczenie w zarządzaniu rachunkami.

Wszyscy kwalifikujący się dotychczasowi klienci Admiral Markets dnia 25 stycznia 2019 roku zostali przeniesieni z poprzedniej wersji Gabinetu Inwestora (Trader's Room 2) do Gabinetu Inwestora 3.

Pragniemy podkreślić, że przeniesienie do Gabinetu Inwestora 3 to tylko pierwszy krok w procesie optymalizacji, gdyż zespół Admiral Markets pracuje obecnie nad szeregiem nowych funkcji, które zostaną wprowadzone na rynek w ciągu najbliższych miesięcy. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco najnowszych wiadomości od Admiral Markets!

Rozpoczynasz trading w Admiral Markets? Otwórz rachunek jeszcze dziś!

Jeśli myślisz o handlu z Admiral Markets pierwszym krokiem, abyś rozpoczął trading jest otwarcie zupełnie nowego rachunku w Gabinecie Inwestora.

Powiedz TAK Admiral Markets:

 • Naszym dotychczas najniższym spreadom: Typowy spread 0.6 pips'a na EUR/USD i 0.8 pips'a na CFD na DAX30
 • Ponad 3,000 instrumentów, w tym CFD na rynku Forex, akcje, towary, indeksy i inne
 • Najpopularniejsza na świecie platforma transakcyjna, na której możesz handlować wszędzie i na dowolnym urządzeniu
 • Licencjonowany i regulowany podmiot prawny z najwyższej jakości wsparciem klientów regionalnych oraz szytą na miarę ofertą globalną

Posiadając Gabinet Inwestora można otworzyć rachunek rzeczywisty lub demonstracyjny, pobrać najnowsze oprogramowanie tradingowe bądź handlować bezpośrednio z przeglądarki internetowej, a także wpłacać i wypłacać środki.

Nie zwlekaj, zacznij już dziś!

rachunek-trading-Admiral-markets


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 85% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.