Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Jak silna ochrona jest niezbędna? Powiedz ESMA, co o tym sądzisz!

Styczeń 31, 2018 14:19

ESMA

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) obecnie analizuje środki, które mogą mieć drastyczny wpływ na sposób w jaki handlujesz.

Kluczowy aspekt tej analizy dotyczy wymogów odnośnie depozytów zabezpieczających przy obrocie kontraktami CFD. W zależności od instrumentu bazowego maksymalna dostępna dźwignia ESMA (a więc związane z nią depozyty zabezpieczające) miałaby wynosić od 5 do 30, co oznaczałoby, że jeden z głównych powodów wyboru handlu na kontraktach CFD - silny efekt dźwigni - mógłby nagle stać się znacznie mniej atrakcyjny.

Obecnie Admiral Markets UK Ltd. oferuje możliwość wyboru poziomu dźwigni finansowej. Każdy Klient może sam zdecydować, czy dźwignia 1:10, 1:25, 1:50, czy maksymalnie 1:100 jest dla niego odpowiednia. Efekt dźwigni mnoży możliwe zyski, ale także straty. Im wyższa dźwignia, tym większy potencjalny zysk, ale także potencjalna strata. Możesz przeczytać więcej na ten temat w sekcji Zarządzanie Ryzykiem na naszej stronie internetowej.

UWAGA: Przeczytaj więcej na temat propozycji ESMA (w języku angielskim).

Twoja opinia się liczy, a teraz jest właściwy czas, aby ją wyrazić!

Jeśli chcesz przekazać ESMA swoją opinię na ten temat, oto Twoja szansa! ESMA zezwala wszystkim uczestnikom rynku na składanie komentarzy drogą elektroniczną do 5 lutego 2018.

Wyraź swoją opinię i prześlij swoją odpowiedź bezpośrednio do ESMA już dziś! Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi instrukcjami:

 1. Zapisz swoje przemyślenia i opinie w formacie elektronicznym (np. Word, Google Doc) w języku angielskim.
 2. Po zakończeniu, wyślij ten dokument bezpośrednio do ESMA (na tej stronie znajdziesz szczegóły).

Chcielibyśmy z góry podziękować za podzielenie się Twoją opinią z ESMA. W Admiral Markets UK Ltd. zawsze jesteśmy otwarci na rozsądne i surowe regulacje - uważamy jednak, że należy zawsze pamiętać o zasadzie proporcjonalności. Z Twoją pomocą możemy zapewnić, że nasza branża traktuje wszystkich uczciwie.

ESMA przeprowadzi konsultacje z uczestnikami rynku przed poniedziałkiem 5 lutego. Data, kiedy faktyczne zmiany wejdą w życie - jeśli takie istnieją - nie jest jeszcze znana. Jeśli i kiedy zostaną podjęte jakiekolwiek zmiany, poinformujemy oczywiście wszystkich naszych Klientów.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego lub innego aspektu naszej działalności, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

P.S. Admiral Markets UK Ltd. zapewnia najlepsze możliwe środki ochrony, w tym:

 • Możliwość wyboru dźwigni - w przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów, pozwalamy Ci wybrać poziom dźwigni, z którym czujesz się komfortowo. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lewar 1:10, czy maksymalnie 1:100 - wybór zawsze zależy wyłącznie od Ciebie!
 • Polityka Ochrony przed Ujemnym Saldem - Nasza ochrona przed dodatkowymi zobowiązaniami.
 • Edukacja na temat ryzyka - oczywista i kompletna, taka jaka powinna być.
 • Osobiste zarządzanie ryzykiem bez ograniczeń - np. stop loss bez minimalnego dystansu!

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.