79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Jak silna ochrona jest niezbędna? Powiedz ESMA, co o tym sądzisz!

Styczeń 31, 2018 13:19

ESMA

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) obecnie analizuje środki, które mogą mieć drastyczny wpływ na sposób w jaki handlujesz.

Kluczowy aspekt tej analizy dotyczy wymogów odnośnie depozytów zabezpieczających przy obrocie kontraktami CFD. W zależności od instrumentu bazowego maksymalna dostępna dźwignia ESMA (a więc związane z nią depozyty zabezpieczające) miałaby wynosić od 5 do 30, co oznaczałoby, że jeden z głównych powodów wyboru handlu na kontraktach CFD - silny efekt dźwigni - mógłby nagle stać się znacznie mniej atrakcyjny.

Obecnie Admiral Markets UK Ltd. oferuje możliwość wyboru poziomu dźwigni finansowej. Każdy Klient może sam zdecydować, czy dźwignia 1:10, 1:25, 1:50, czy maksymalnie 1:100 jest dla niego odpowiednia. Efekt dźwigni mnoży możliwe zyski, ale także straty. Im wyższa dźwignia, tym większy potencjalny zysk, ale także potencjalna strata. Możesz przeczytać więcej na ten temat w sekcji Zarządzanie Ryzykiem na naszej stronie internetowej.

UWAGA: Przeczytaj więcej na temat propozycji ESMA (w języku angielskim).

Twoja opinia się liczy, a teraz jest właściwy czas, aby ją wyrazić!

Jeśli chcesz przekazać ESMA swoją opinię na ten temat, oto Twoja szansa! ESMA zezwala wszystkim uczestnikom rynku na składanie komentarzy drogą elektroniczną do 5 lutego 2018.

Wyraź swoją opinię i prześlij swoją odpowiedź bezpośrednio do ESMA już dziś! Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi instrukcjami:

  1. Zapisz swoje przemyślenia i opinie w formacie elektronicznym (np. Word, Google Doc) w języku angielskim.
  2. Po zakończeniu, wyślij ten dokument bezpośrednio do ESMA (na tej stronie znajdziesz szczegóły).

Chcielibyśmy z góry podziękować za podzielenie się Twoją opinią z ESMA. W Admiral Markets UK Ltd. zawsze jesteśmy otwarci na rozsądne i surowe regulacje - uważamy jednak, że należy zawsze pamiętać o zasadzie proporcjonalności. Z Twoją pomocą możemy zapewnić, że nasza branża traktuje wszystkich uczciwie.

ESMA przeprowadzi konsultacje z uczestnikami rynku przed poniedziałkiem 5 lutego. Data, kiedy faktyczne zmiany wejdą w życie - jeśli takie istnieją - nie jest jeszcze znana. Jeśli i kiedy zostaną podjęte jakiekolwiek zmiany, poinformujemy oczywiście wszystkich naszych Klientów.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego lub innego aspektu naszej działalności, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

P.S. Admiral Markets UK Ltd. zapewnia najlepsze możliwe środki ochrony, w tym:

  • Możliwość wyboru dźwigni - w przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów, pozwalamy Ci wybrać poziom dźwigni, z którym czujesz się komfortowo. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lewar 1:10, czy maksymalnie 1:100 - wybór zawsze zależy wyłącznie od Ciebie!
  • Polityka Ochrony przed Ujemnym Saldem - Nasza ochrona przed dodatkowymi zobowiązaniami.
  • Edukacja na temat ryzyka - oczywista i kompletna, taka jaka powinna być.
  • Osobiste zarządzanie ryzykiem bez ograniczeń - np. stop loss bez minimalnego dystansu!

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.