79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Wpłaty i wypłaty w USD dostępne za pomocą przelewu bankowego

Maj 29, 2019 08:24

USD deposits and withdrawals

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że Admiral Markets oferuje od teraz wpłaty i wypłaty w USD za pośrednictwem przelewów bankowych.

Dotychczas nasi klienci chcąc dokonywać wpłat i wypłat w dolarach amerykańskich na swoich rachunkach w Gabinecie Inwestora mogli jedynie korzystając z alternatywnych metod, takich jak płatności kartą kredytową i usługi płatności online.

Chcąc zapewnić najwyższy komfort usług naszym klientom wprowadzamy nową metodę wpłat i wypłat w dolarach amerykańskich za pomocą przelewu bankowego, gdzie dodatkowo za wpłaty nie będą pobierane opłaty. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zmianom klienci nie będą musieli skupiać uwagi na administracyjną stronę swoich rachunków mając dzięki temu więcej czasu na trading.

Więcej informacji na temat dostępnych sposobów wpłat i wypłat można znaleźć tutaj.

Preferujesz trading w innej walucie? Admiral Markets oferuje handel w EUR, GBP, CHF, AUD, SGD i innych walutach - sprawdź wszystkie dostępne waluty i usługi płatnicze na naszej stronie wpłat i wypłat.

Serdecznie pozdrawiamy,

Admiral Markets

Otwórz rachunek forex


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.