79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Dodatkowe zmiany warunków handlu z uwagi na referendum w sprawie pozostania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej

Czerwiec 16, 2016 16:25

Szanowni Państwo,

Z dnia na dzień rośnie niepewność wokół referendum w Wielkiej Brytanii, które zaplanowane jest na 23.06.2016. Z uwagi to, Admiral Markets wprowadza dalsze zmiany, które będą mieć wpływ na Państwa handel.

Oprócz zmian warunków handlu dla instrumentów bazujących na GBP, Admiral Markets wprowadza dodatkowe zmiany:

  1. Otwieranie nowych pozycji zostanie ograniczone od otwarcia sesji w niedzielę 19 czerwca do godziny 24:00 EET 27 czerwca 2016 r. dla następujących par walutowych: EURCAD, EURNZD, EURCZK, EURHUF, EURMXN, EURNOK, EURPLN, EURRUB, EURSEK, EURZAR. Instrumenty te w tym czasie zostaną objęte trybem Close Only, który oznacza, że na instrumentach tych będzie można jedynie dokonywać zamknięcia posiadanych już pozycji.
  2. Dodatkowo, przelewy wewnętrzne z lub na rachunek prowadzony w EUR zostaną czasowo wyłączone w czwartek 23 czerwca od godziny 00:00 do godziny 24:00 EET.

Jednocześnie przypominamy, że poza powyższym:

  1. Otwieranie pozycji na parach egzotycznych i mniej płynnych z GBP będzie tymczasowo wstrzymane od otwarcia sesji w niedzielę 19 czerwca do godziny 24:00 EET 27 czerwca 2016 r. Tryb Close Only zostanie włączony przy następujących parach walutowych: GBPCAD, GBPNZD, GBPCZK, GBPHKD, GBPMXN, GBPPLN, GBPSGD, GBPTRY, GBPZAR. Tryb Close Only, oznacza, że na instrumentach objętych tym trybem będzie można jedynie dokonywać zamknięcia posiadanych już pozycji.
  2. Dodatkowo, przelewy wewnętrzne z lub na rachunek prowadzony w GBP zostaną czasowo wyłączone w czwartek 23 czerwca od godziny 00:00 do godziny 24:00 EET.

Uprzejmie prosimy, aby właściwie ocenić potencjalny wpływ powyższych zmian na Państwa handel.

Należy pamiętać o zwiększonym ryzyku w okresie poprzedzającym, w trakcie i po zakończeniu referendum w zakresie:

  • Gwałtownych ruchów, szczególnie na parach z GBP i EUR
  • Możliwych luk cenowych
  • Ograniczonej płynności, która może spowodować odrzucenie realizacji zleceń lub poślizgi cenowe.

Oprócz zmian opisanych powyżej, Admiral Markets zastrzega sobie prawo do wprowadzania dalszych zmian w zależności od sytuacji rynkowej spowodowanej głosowaniem w sprawie Brexitu, uprzednio informując o tym na stronie internetowej, poprzez e-mail lub poprzez pocztę wewnętrzną na platformie MetaTrader.

Dotyczy to również możliwej zmiany poziomu depozytów zabezpieczających dla innych instrumentów, dodatkowych ograniczeń handlu lub wydłużenia terminów powyższych zmian.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem +48 22 860 60 26 lub poprzez adres e-mail pomoc@admiralmarkets.pl.

Z poważaniem,

Admiral Markets


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.