Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

CFD na WIG20 w ofercie Admiral Markets

Sierpień 01, 2017 15:22

WIG20 CFD

Szanowni Państwo,

Z początkiem sierpnia mamy dla Państwa bardzo dobrą wiadomość, szczególnie atrakcyjną dla naszych polskich Klientów. Dziś do oferty Admiral Markets dołączył kolejny instrument - CFD na WIG20! Instrument Poland 20 Index Futures CFD (WIG20 CFD) jest obecnie dostępny na rachunku Admiral.Markets.

Specyfikacja CFD na WIG20:

  • Ten nowy CFD oparty jest na indeksie 20 największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie,
  • Admiral Markets nie pobiera prowizji oraz nie nalicza dziennego finansowania swap. Wszelkie koszty zostały uwzględnione w spreadzie, który jest prawdopodobnie jednym z najlepszych na rynku - zazwyczaj około 2.0 punktów indeksowych,
  • Maksymalna dostępna dźwignia finansowa dla CFD na WIG20 wynosi 1:100 (aby uzyskać szczegóły, prosimy sprawdzić Wymogi Depozytowe),
  • Depozyt zabezpieczający dla minimalnej wielkości kontraktu 0.1, przy dźwigni 1:100, wynosi około 47 PLN (na dzień 01.08.2017),
  • Bazowe kontrakty futures wygasają co kwartał, dzięki czemu mogą Państwo utrzymywać otwarte pozycje przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Zawsze mogą Państwo sprawdzić datę wygasania kontraktu w Specyfikacji Instrumentów.

Jest to kolejny instrument, który dołączył do oferty Admiral Markets, ale nie ostatni! Prosimy śledzić nasze komunikaty, aby być na bieżąco z najnowszymi udoskonaleniami naszej oferty.

Więcej korzyści płynących z handlu w Admiral Markets

Oczywiście traderzy, którzy wybiorą do handlu CFD na WIG20 w Admiral Markets, otrzymają dużo więcej korzyści:

  • Polityka Ochrony przed Ujemnym Saldem na Rachunku
  • Dostęp do innych instrumentów, w tym CFD na DAX30 z typowym spreadem 0.8
  • MetaTrader 4 Supreme Edition - bezpłatna, turbodoładowana wersja MT4!
  • Admiral.Club - program lojalnościowy dla aktywnych traderów
  • Zaawansowane ustawienia Ochrony z tytułu Zmienności

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące nowego instrumentu w ofercie lub jakiegokolwiek aspektu naszych usług, prosimy o kontakt.

Admiral Markets


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.