Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Admiral Markets Dodaje do Oferty CFD na Miedź i 7 Towarów Rolnych

Wrzesień 10, 2018 09:20

CFD na towary rolne

Z przyjemnością informujemy o dalszym rozszerzaniu oferty dostępnych rynków na naszym flagowym rachunku Admiral.MT5. Począwszy od dziś, nasi Klienci Profesjonalni mogą korzystać z priorytetowego dostępu do handlu na CFD na miedź, jak również na siedmiu kontraktach CFD na towary rolne: kakao, kawa arabica, kawa robusta, bawełna, sok pomarańczowy, cukier nierafinowany i cukier biały.

Klienci Detaliczni uzyskają dostęp do tych nowych instrumentów w trakcie najbliższych tygodni, po naszym dodatkowym zawiadomieniu. W międzyczasie wszystkie nowe instrumenty są dostępne dla wszystkich naszych klientów do testowania na rachunku demonstracyjnym Admiral.MT5.

Skorzystaj z tych korzyści podczas handlu nowymi instrumentami:

 1. Wygaśnięcie: Nigdy. Utrzymuj otwarte pozycje tak długo, jak potrzebujesz.
 2. Prowizja. Brak. Korzystaj z niższych kosztów handlu - tylko spread i dzienne koszty finansowania.
 3. Dźwignia finansowa: Umiarkowana. Dźwignia do 1:50 dla klientów Admiral Markets Pro na kontraktach CFD na towary rolne i do 1:100 na kontraktach CFD na miedź oraz stała dźwignia 1:10 dla Klientów Detalicznych.
 4. Minimalna wielkość kontraktu: Mini. Nie musisz otwierać pełnego kontraktu - wszystko dla lepszego zarządzania ryzykiem.
 5. Zmienność: Ekstremalna. Te instrumenty mogą być naprawdę zmienne, dlatego należy rozważyć skorzystanie z naszej usługi: Ochrona z tytułu Zmienności.

Sprawdź inne istotne warunki handlu związane z nowymi instrumentami w sekcji Towary w Specyfikacji Instrumentów na naszej stronie internetowej.

Handluj na Forex i CFD


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.