79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets Dodaje do Oferty CFD na Miedź i 7 Towarów Rolnych

Wrzesień 10, 2018 07:20

CFD na towary rolne

Z przyjemnością informujemy o dalszym rozszerzaniu oferty dostępnych rynków na naszym flagowym rachunku Trade.MT5. Począwszy od dziś, nasi Klienci Profesjonalni mogą korzystać z priorytetowego dostępu do handlu na CFD na miedź, jak również na siedmiu kontraktach CFD na towary rolne: kakao, kawa arabica, kawa robusta, bawełna, sok pomarańczowy, cukier nierafinowany i cukier biały.

Klienci Detaliczni uzyskają dostęp do tych nowych instrumentów w trakcie najbliższych tygodni, po naszym dodatkowym zawiadomieniu. W międzyczasie wszystkie nowe instrumenty są dostępne dla wszystkich naszych klientów do testowania na rachunku demonstracyjnym Trade.MT5.

Skorzystaj z tych korzyści podczas handlu nowymi instrumentami:

  1. Wygaśnięcie: Nigdy. Utrzymuj otwarte pozycje tak długo, jak potrzebujesz.
  2. Prowizja. Brak. Korzystaj z niższych kosztów handlu - tylko spread i dzienne koszty finansowania.
  3. Dźwignia finansowa: Umiarkowana. Dźwignia do 1:50 dla klientów Admiral Markets Pro na kontraktach CFD na towary rolne i do 1:100 na kontraktach CFD na miedź oraz stała dźwignia 1:10 dla Klientów Detalicznych.
  4. Minimalna wielkość kontraktu: Mini. Nie musisz otwierać pełnego kontraktu - wszystko dla lepszego zarządzania ryzykiem.
  5. Zmienność: Ekstremalna. Te instrumenty mogą być naprawdę zmienne, dlatego należy rozważyć skorzystanie z naszej usługi: Ochrona z tytułu Zmienności.

Sprawdź inne istotne warunki handlu związane z nowymi instrumentami w sekcji Towary w Specyfikacji Instrumentów na naszej stronie internetowej.

Handluj na Forex i CFD


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.