79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets wprowadza do oferty nowe CFD na Kryptowaluty

Luty 08, 2018 12:25

Kryptowaluty CFD

Z przyjemnością ogłaszamy udostępnienie do handlu na rachunkach Trade.MT5, trzech nowych kontraktów CFD na kryptowaluty! Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji naszej oferty kryptowalutowych CFD.

DSHUSD - Dash vs. USD CFD

Dash (DSHUSD) został stworzony w 2014 roku i od tego czasu stał się jednym z najbardziej uznanych projektów na rynku kryptowalut. Ta kryptowaluta to otwarty, zdecentralizowany system gotówkowy przeznaczony do płatności typu peer-to-peer, z dodatkową opcją prywatności. Podobnie jak Bitcoin, Dash używa księgi blockchain i jest generowany w procesie wydobywczym.

Nasz Dash CFD pozwala Ci handlować tą popularną kryptowalutą z uwzględnieniem dźwigni finansowej i czerpać korzyści zarówno z rosnących, jak i spadających cen. Sprawdź już dziś!

XMRUSD - Monero vs. USD CFD

Monero (XMRUSD), to otwarty, zdecentralizowany system gotówkowy, koncentrujący się na prywatnych płatnościach typu peer-to-peer. Podobnie jak Bitcoin i Dash, ta kryptowaluta generowana jest przez wydobycie. Jednak proces ten jest nieco bardziej otwarty, ponieważ "górnicy" nie muszą inwestować w specjalistyczny sprzęt górniczy. Zamiast tego, na każdym komputerze można uruchomić pełny węzeł księgi blockchain Monero i wydobywać tę kryptowalutę.

Handluj naszym Monero CFD i korzystaj z rosnących lub spadających cen tej popularnej kryptowaluty!

ZECUSD - Zcash vs. USD CFD

Zcash (ZECUSD) stnieje już od jakiegoś czasu. Został stworzony w drugiej połowie 2016 roku. Kryptowaluta ta jest elektronicznym systemem gotówkowym, zaprojektowanym specjalnie do obsługi płatności typu peer-to-peer. Zcash oferuje opcję dla prywatnych ("chronionych") lub publicznych płatności i podobnie jak Bitcoin, może być generowana przy użyciu specjalistycznego sprzętu górniczego (ASIC).

Czemu nie spróbować handlu na Zcash CFD już dziś?

MetaTrader Supreme Edition – Nowy Poziom Tradingu!

Wszystkie najnowsze dodatki do kryptowalutowych CFD oferowanych przez Admiral Markets, są dostępne na najbardziej zaawansowanej platformie transakcyjnej - MetaTrader 5.

Ale to nie wszystko... Zwiększ swoje doświadczenie w handlu walutami i CFD dzięki naszemu niezwykle potężnemu pakietowi MetaTrader Supreme Edition, który zawiera ponad 60 unikalnych narzędzi i wskaźników!

Nadal korzystasz z rachunku na platformie MT4? Czas na aktualizację!

Rok 2018 będzie najprawdopodobniej zapamiętany jako rok przejściowy - w którym wielu traderów przejdzie z MT4 na platformę transakcyjną MetaTrader 5. Jeśli jeszcze jej nie używasz, dlaczego nie zarejestrujesz już dziś rachunku Trade.MT5?

Aby otworzyć rachunek MetaTrader 5:

  1. Zaloguj się do Gabinetu Inwestora;
  2. Kliknij zakładkę "Rachunki";
  3. Wybierz "Otwórz rachunek (Demo)" lub "Otwórz rachunek (Real)";
  4. Następnie w formularzu Szczegóły rachunku jako rodzaj wybierz "Trade.MT5";
  5. Wypełnij pozostałe pola i kliknij przycisk Otwórz rachunek.

Możesz korzystać z rachunków MT4 i MT5 równolegle lub wykonać jednorazową (darmową) transakcję wewnętrzną między rachunkami. Wszystko to można zrobić za pośrednictwem Gabinetu Inwestora za pomocą zaledwie kilku kliknięć.