79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Zmiana warunków handlu dla CFD na Bitcoin i Ether

Listopad 27, 2017 14:55

BTCUSD i ETHUSD

Pragniemy zwrócić uwagę, że od godziny 23:00 CET w niedzielę 10 grudnia 2017 roku, warunki handlu dla dwóch głównych CFD na kryptowaluty - BTCUSD i ETHUSD - zostaną zmienione zgodnie z poniższą specyfikacją.

1. Zwiększenie limitu ekspozycji

Obecny limit ekspozycji wynoszący 10 000 EUR (lub ekwiwalent w innej walucie) zostanie zwiększony do 40 000 EUR dla BTCUSD i do 20 000 EUR dla ETHUSD. Te limity ekspozycji nie będą sumowane razem ani z limitem 10 000 EUR dla innych kryptowalut CFD. Ta zmiana znacznie zwiększy wielkość Twoich potencjalnych pozycji na CFD na Bitcoin i Ether.

2. Zwiększenie maksymalnej dźwigni dla BTCUSD oraz wprowadzenie elastycznego wymogu depozytu zabezpieczającego

Maksymalna dźwignia finansowa dla BTCUSD zostanie zwiększona z 1:5 do 1:10. Dodatkowo uruchomimy elastyczną strukturę wymogów depozytu zabezpieczającego według poniższego schematu:

2.1. BTCUSD

Wartość Nominalna Pozycji w Walucie Rachunku

Dźwignia

EUR, USD, CHF

GBP

do 5 000

do 4 000

1:10

5 000 - 25 000

4 000 - 20 000

1:5

powyżej 25 000

powyżej 20 000

1:2

2.2. ETHUSD

Wartość Nominalna Pozycji w Walucie Rachunku

Dźwignia

EUR, USD, CHF

GBP

do 15 000

do 11 000

1:5

powyżej 15 000

powyżej 11 000

1:2

3. Usunięcie możliwości handlu w weekend

Ze względu na zmianę dostawcy płynności, który obecnie nie prowadzi działalności w weekendy, godziny handlu dla BTCUSD i ETHUSD zostaną zmienione. Handel odbywać się będzie od 23:05 CET w niedzielę do 22:59 CET w piątek, z przerwami od 22:59 do 23:05 CET od poniedziałku do piątku (od 00:05 EET w poniedziałek do 23:59 EET w piątek, z przerwami od 23:59 do 00:05 od poniedziałku do piątku).

4. Zmiana kosztów finansowania dziennego

Wysokość odsetek dla finansowania dziennego będzie następująca:

Pozycja

Roczne oprocentowanie

BTCUSD

ETHUSD

Long (pozycja długa)

-30%

-50%

Short (pozycja krótka)

-30%

-50%

5. Zmiana wielkości kontraktu, kroku wielkości zlecenia, minimalnej i maksymalnej wielkości kontraktu

Począwszy od wyżej wspomnianej daty, specyfikacja instrumentów BTCUSD i ETHUSD zmieni się następująco:

Zmienna

BTCUSD

ETHUSD

Wielkość kontraktu

1 BTC


1 ETH


Minimalna wielkość kontraktu

Krok wielkości zlecenia

Maksymalna wielkość kontraktu

10 BTC

10 ETH

Ważne

Prosimy mieć na uwadze, że wszystkie pozycje na BTCUSD i ETHUSD zostaną zamknięte po cenie z ostatniego kwotowania o 22:59 CET (23:59 EET) w piątek, 8 grudnia 2017, podczas weekendowej konserwacji systemu następującej po ww. dacie. Zlecenia oczekujące na BTCUSD i ETHUSD także zostaną anulowane. Podjęte środki są niezbędne w celu zastosowania nowych warunków handlu.

Powyższe zmiany znacznie ułatwią pierwszy krok w kierunku przeniesienia naszych CFD na kryptowaluty ze standardu płynności giełdowej z ograniczonymi limitami ekspozycji i słabą jakością egzekucji na standard płynności derywatów, który umożliwi nam skalowanie tej działalności i utrzymanie standardów wysokiej jakości egzekucji.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie powyższych lub pozostałych aspektów naszej działalności, nie wahaj się z nami skontaktować.

Nigdy nie zapominaj...

Kryptowaluty są ekstremalnie zmiennym, relatywnie mało płynnym instrumentem. Handel na CFD na kryptowaluty jest niezwykle ryzykowny zwłaszcza w okresie krótkoterminowym. Obserwujemy, że wielu traderów wybiera strategię 'kupuj i trzymaj' w celu zyskania na bardzo mocnych trendach obecnych na tym rynku.

Jeżeli preferujesz handel krótkoterminowy, sprawdź nasze główne produkty: CFD na waluty, CFD na indeksy i towary. Na tych produktach sam decydujesz o wyborze dźwigni i jednej z wielu strategii inwestycyjnych, włączając w to scalping, handel intraday i wielosesyjny.

Bezpłatne Szkolenia Online


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.