79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Wpływ Brexitu na Klientów Admiral Markets UK Ltd

Styczeń 10, 2019 15:16

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na referendum, które odbyło się w 2016 r. Wielka Brytania ma opuścić Unię Europejską w dniu 29 marca 2019 r. o godzinie 23:00 według czasu brytyjskiego.

Umowa dotycząca wycofania, która została wynegocjowana przez Zjednoczone Królestwo z UE obejmuje okres przejściowy do końca roku 2020, z możliwością późniejszego przedłużenia. Dzięki temu Brexit nie wpłynąłby gwałtownie na traderów z UE, którzy posiadają rachunek w Admiral Markets UK Ltd. Jednocześnie w trakcie okresu przejściowego Admiral Markets UK Ltd może nadal działać wedle tych samych podstaw prawnych.

Istnieje jednak niepewność co do tego, czy porozumienie w sprawie Brexit zostanie zatwierdzone przez parlament Wielkiej Brytanii.

Gdyby 29 marca Wielka Brytania opuściła UE bez uzgodnionych warunków umowy, na podstawie dostępnych nam aktualnych informacji, pozycja naszych klientów z krajów UE przedstawiałaby się następująco:

  1. Wszelkie transakcje, które zawarłeś przez Admiral Markets UK Ltd przed opuszczeniem przez Wielką Brytanię UE, pozostaną wykonalne i będą akceptowane przez Admiral Markets UK Ltd.
  2. Każdy klient powinien mieć dostęp do tradingu z Admiral Markets UK Ltd. Jednakże, klienci, którzy dokonają takiego wyboru, nie będą już objęci ochroną, jaką dają przepisy oraz regulacje UE, a zamiast tego będą korzystać z ochrony zapewnianej przez ramy prawne i regulacyjne Wielkiej Brytanii. Z chwilą opuszczenia UE przepisy brytyjskiego prawa będą zgodne z obowiązującymi w całej UE.
  3. Nadal będziesz miał możliwość skorzystania ze wsparcia technicznego.

Będziemy na bieżąco informować o zmianach, które pojawią się w odniesieniu do procesu Brexit oraz o tym, jak mogą one wpłynąć na relacje klientów z Admiral Markets UK Ltd.

Jedna oferta globalna

Admiral Markets UK Ltd jest częścią Admiral Markets Group, międzynarodowej grupy firm inwestycyjnych świadczących usługi brokerskie online dla rynku Forex i CFD.

Spółki te są regulowane i nadzorowane przez odpowiednie organy państwowe i mogą oferować różne warunki w zakresie wymogów dotyczących depozytów zabezpieczających, ofert produktów i ochrony przed ujemnym saldem.

Wśród tych spółek znajdują się dwie dodatkowe spółki regulowane przez UE, za pośrednictwem których Admiral Markets może świadczyć usługi w przypadku "no-deal Brexit", a także australijskiej regulowanej spółki operacyjnej.

Klienci grupy firm Admiral Markets mają prawo wyboru firmy, która oferuje najlepsze warunki według ich potrzeb i nie zmieni się to nawet po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z UE.

Właśnie TAK, wybór należy do Ciebie! Zapoznaj się z naszymi warunkami tutaj.

Pozdrawiamy

Admiral Markets UK LtdAdmiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.